22 578 85 00

Formularz kontaktowy >>

Formularz kontaktowy

Drodzy Klienci,

Miło nam zakomunikować, że Platforma dla Remontu i Budowy dołącza do grona spółek Grupy 3W Dystrybucja Budowlana S.A., która jest liderem na rynku dystrybucji materiałów budowlanych w Polsce. Korzystając z tej okazji, postanowiliśmy udoskonalić nasze systemy informatyczne tak, aby jeszcze lepiej móc odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. W ślad za tą zmianą, uprzejmie informujemy, że do odwołania będzie wyłączona możliwość składania zamówień w sklepie internetowym www.remontibudowa.pl.

>>>UWAGA>>>

Począwszy od dnia 09 lutego 2020 r. do odwołania ceny jak również stany magazynowe produktów prezentowanych w naszym sklepie internetowym będą miały charakter informacyjny i nie będą wiążące. Aktualna informacja o cenach i dostępności produktów będzie możliwa do uzyskania od 17 lutego 2020 r. w naszych sklepach stacjonarnych (https://www.remontibudowa.pl/kontakt).


Platforma dla Remontu i Budowy posiada 3 wielkopowierzchniowe sklepy budowlane w Warszawie oraz 1 w Czeladzi koło Katowic. Zasięg sprzedaży obejmuje cały kraj. Przez 20 lat działalności na rynku polskim zdobyliśmy ogromne doświadczenie obsługując wiele inwestycji. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, powstał sklep internetowy www.remontibudowa.pl Dzięki współpracy z szerokim gronem producentów materiałów budowlanych, zapewniamy atrakcyjne ceny oraz możliwość zamawiania towarów spoza stałej oferty. W przeciwieństwie do wielu typowych sklepów internetowych, które często nie posiadają swojego magazynu, my oferujemy dostępność produktów „od ręki” oraz szybką realizację zamówień. Ponadto służymy solidną wiedzą na każdym etapie budowy i remontu również na terenie budowy. Nasz dział d.s. Obsługi Kluczowych Klientów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy szeroką gamę specjalistycznych i wysokiej jakości produktów budowlanych uznanych i sprawdzonych producentów. Idealnie odpowiadamy na potrzeby Klientów indywidualnych a także profesjonalistów. 

3W Dystrybucja Budowlana zakłada operowanie głównie na rynku B2B. Firma zaopatruje inwestycje budowlane oraz firmy wykonawcze, a także hurtownie budowlane na terenie całego kraju. Wyspecjalizowała się w dystrybucji chemii budowlanej, izolacji termicznych, systemach suchej zabudowy wnętrz, sufitach podwieszanych oraz hydroizolacjach. Ta inteligentna specjalizacja stała się jednym z czynników sukcesu, którego miarą są roczne obroty firmy na poziomie kilkuset milionów złotych. Działalność 3W DB to dziś biznes wagi ciężkiej: każdego dnia firma dystrybuuje ponad 200 tirów materiałów budowlanych i wystawia 1000 faktur. Jest też partnerem biznesowym największych krajowych i europejskich producentów materiałów budowlanych, takich jak Henkel, Knauf, URSA, Genderka, OWA, Rockwool, Isoroc, Siniat, AMF, Rigips, Synthos, Lemar, Caparol,  Koelner, Icopal, Isover, Baumit, Lafarge Cement, Kreisel, Xela, Sopro, Wienerberger, Leier, Rovese, Nowa Gala, Braas, Yetico, Arbet, Izobud, Velux, Fakro.