Formularz kontaktowy

STREFA BHP

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 485

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 485

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ubrania do pracy – strefa BHP

To, co najważniejsze podczas pracy fizycznej to komfortowe ubranie, które nie krępuje ruchów, a jednocześnie stanowi odpowiednią ochronę przed czynnikami niebezpiecznymi i zagrażającymi zdrowiu. W naszym sklepie dostępne są różnego rodzaju elementy ubioru.

W asortymencie dostępne są różnego rodzaju spodnie – zarówno krótkie, jak i długie. Obie propozycje wykonano z bawełny o wysokiej gramaturze. Jakość i wytrzymałość w tego typu produktach jest najważniejsza, a nasz sklep gwarantuje tylko wysokiej klasy odzież roboczą. Krótkie spodnie idealnie sprawdzą się na lato – są przewiewne i wygodne. Z kolei długie mają mnóstwo kieszeni i możliwość założenia dodatkowych ochraniaczy na kolana. Prawdziwym hitem są również spodnie na szelkach – są niezwykle wygodne. Wszystkie ubrania są wykonane w ciemnych, maskujących zabrudzenia barwach.


Strefa BHP – tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do pracy wysiłkowej.

Przy pracach drogowych albo w słabo oświetlonych miejscach konieczne jest używanie kamizelek odblaskowych (ostrzegawczych). Te dostępne w naszym sklepie mają dodatkowo wszyte odblaskowe paski, które odbijają światło. Zakłada się je bardzo wygodnie, na rzepy. Kamizelki są dosyć cienkie, ale wykonane z trwałego poliestru. Na uwagę zasługuje ich przystępna cena. Bądź widoczny nawet po zmroku, zainwestuj w komplet kamizelek ostrzegawczych. Więcej propozycji znajdziesz w zakładce „strefa BHP”.


Wytrzymałe obuwie BHP

Oferujemy szeroki wybór butów do pracy w trudnych warunkach. Wśród nich znajdują się m.in. trzewiki ochronne oraz półbuty ochronne – zdecydowanie najczęściej wybierane przez klientów naszego sklepu. Remont i budowa przebiegną znacznie bezpieczniej w odpowiednim obuwiu – nie warto na tym oszczędzać, choć ceny produktów z kategorii „strefa BHP” są bardzo przystępne. To obuwie jest wzmocnione dodatkowym materiałem oraz odporne na zabrudzenia, nawet powstałe na skutek rozlania oleju napędowego. Zalet obuwia ochronnego jest więcej. Są wygodne, dopasowane do zasad BHP na określonym stanowisku pracy zapewniają bezpieczeństwo, a do tego pasują do reszty ubioru BHP. Planując jakiekolwiek prace budowlane lub remontowe w domu, nie zapomnij o właściwym obuwiu ochronnym!


Co jeszcze oferuje strefa BHP?

Odzież, obuwie czy kamizelki odblaskowe to podstawowe elementy ubioru do pracy fizycznej np. w różnych zakładach przemysłowych. Jednak strefa BHP w naszym sklepie oferuje znacznie więcej. Warto przyjrzeć się np. zatyczkom do uszu – są małe, a jednak bardzo ważne podczas pracy w hałasie. Wielu klientów docenia również wygodny pas narzędziowy, który zmieści najpotrzebniejsze narzędzia, w tym wkrętarkę. Za czterdzieści osiem godzin możesz stać się posiadaczem wszystkiego, co oferuje nasza strefa BHP.