Formularz kontaktowy

Drzwi wejściowe zewnętrzne, techniczne

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 61

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 61

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Drzwi techniczne – numer jeden wśród właścicieli fabryk

Ciężko wyobrazić sobie fabrykę wyposażoną w standardowe drzwi w pełni wykonane z drewna. Należy brać pod uwagę fakt, że drewno to materiał dość łatwopalny, a ponadto podatny na uszkodzenia. Inaczej ma się sprawa w przypadku stalowych drzwi technicznych, które to są niezwykle trwałe i w niemal nienaruszonym stanie mogą przetrwać nawet przez dziesięciolecia, a ich jedynym minusem może być podatność na rdzewienie. Odpowiedzią na to jest oczywiście stal nierdzewna, a w przypadku odporności na ogień – tutaj zastosowanie znajduje cynk, którym wzmacnia się stalowe drzwi, sprawiając, że zatrzymają one ogień we wnętrzu pomieszczenia. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla właścicieli fabryk, którzy w ten sposób będą chcieli ochronić nie tylko swoich pracowników, ale i zainwestowany kapitał.


Drzwi techniczne – jakie wybrać, aby być zadowolonym?

W tej dziedzinie wybór jest dość wąski. Solidne drzwi techniczne muszą być wykonane ze stali, a drzwi przeciwpożarowe dodatkowo wzmocnione poprzez ocynkowanie. Mimo to wszystko zależy od naszych potrzeb oraz standardów. Tutaj, jak i w przypadku bardziej domowych skrzydeł drzwiowych, również możemy wybrać kolor, choć w przypadku drzwi technicznych dominującymi wariantami kolorów są drzwi stalowe białe, brązowe, grafitowe bądź antracytowe, czarne i srebrne, matowe lub połyskujące, co spowodowane jest wyglądem fabryk, gdzie zazwyczaj dominują takie, a nie inne surowe kolory. Do tego rodzaju drzwi należy także wybrać odpowiednią ościeżnicę. W tym przypadku nie ma żadnych wyjątków – drzwi stalowe bez dwóch zdań potrzebują stalowej futryny. Najlepiej kupić jedno i drugie w jednym zestawie i w przypadku zakładów pracy nie martwić się przesadnie o walory estetyczne. W końcu, jeśli chodzi o solidne drzwi techniczne, bardziej liczyć się będą wartości tworzywa, z którego te zostały wykonane, niż walory estetyczne. Takie twarde skrzydła drzwiowe to idealne rozwiązanie dające poczucie bezpieczeństwa w twoim miejscu pracy, które przyniesie ci spokój i satysfakcję.


Drzwi zewnętrzne techniczne – na co warto postawić?

Wyposażyliśmy nasz zakład w drzwi techniczne, ale wciąż zastanawiamy się nad drzwiami frontowymi, zewnętrznymi. W tym przypadku również warto postawić na stal. Wykonane z tak twardego surowca drzwi zabezpieczą firmę przed włamaniami. Poza tym stal w miejscach pracy kojarzy się z niebywałą elegancją i profesjonalizmem. Chcąc zabezpieczyć nasz dobytek, powinniśmy rozważyć zakup drzwi technicznych, w tym również tych zewnętrznych. Mowa tu nie tylko o dużych zakładach pracy, ale również i mniejszych biznesach takich jak mała firma, sklep czy lokal o charakterze usługowym. Stalowe drzwi to gwarancja bezpieczeństwa oraz niezwykłej elegancji dla twojego przedsiębiorstwa.