Formularz kontaktowy

Stolarka

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 849

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 849

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Idealnie dopasowane elementy wykończeniowe

Stolarka drzwiowa oraz okienna to bez wątpienia dziedzina, która przyczynia się do osiągnięcia określonego efektu stylistycznego w różnych pomieszczeniach. Dzięki dostępnym w naszym sklepie artykułom można wykończyć dom albo mieszkanie w oczekiwany sposób. Zapewniamy dostęp do wysokiej jakości ościeżnic w różnych barwach oraz rozmiarach. Dzięki nim drzwi będą wyglądały doskonale, a ich użytkowanie będzie wygodne i bezproblemowe. W asortymencie posiadamy także klamki oraz uszczelki do okien.

Nasi klienci mogą zaopatrzyć się również w drzwi. Oferujemy zarówno modele z przeszkleniami, jak i pełne. Ciekawie się prezentują, a ich montaż przebiega bez problemów. Wśród naszych propozycji wyróżniamy także drzwi techniczne oraz przeciwpożarowe. Gwarantujemy wysoką jakość tego rodzaju produktów. Są mocne, wytrzymałe i mają certyfikaty bezpieczeństwa. Dostępne są w różnych kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do stylistyki wnętrz bądź do upodobań klienta. Osobom poszukującym niebanalnych rozwiązań proponujemy klamki, zamki bądź uchwyty drzwiowe, które podkreślą ich oryginalny charakter.

Dla osób szczególnie dbających o bezpieczeństwo mamy przygotowane zamki, zasuwki, a także kłódki, które mogą być stosowane między innymi z dostępnymi w naszym sklepie drzwiami czy oknami.


Listy przypodłogowe dla wymagających

Ważnym elementem wykończeniowym w domu albo mieszkaniu są z pewnością listwy przypodłogowe. W ofercie mamy dostępne tego typu elementy w różnych kolorach i o rozmaitym wzornictwie. Szczególnie intrygujące mogą być imitacje drewna. Listwy mogą być przedłużane dzięki łącznikom, a zestaw można uzupełnić o narożniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz o zakończenia. Ich montaż jest wyjątkowo łatwy, gwarantuje także precyzję oraz doskonały wygląd tego elementu. Do czego one służą? Listwy:

 * mogą być elementem stylistycznym,
 * umożliwiają schowanie przewodów lub kabli,
 * zakrywają przerwę między podłogą a ścianą.

Te niepozorne produkty odgrywają zatem ważną estetyczną rolę w wykończeniu wnętrz. Szeroki wybór sprawia, że można je dopasować na przykład do koloru ścian lub mebli. Wśród wielu naszych propozycji posiadamy także inne przydatne elementy domowego wyposażenia. Sprawdzają się podczas codziennego funkcjonowania, zapewniając estetykę i wygodę. Mamy na myśli zaślepki do parapetów, odbojniki drzwiowe, zawiasy, wieszaki meblowe czy wizjery do drzwi. Niewątpliwie stanowią one ważne, choć drobne elementy wyposażenia. W przypadku produktów stolarskich zachęcamy też do zakupu płyt OSB, czyli ważnych elementów konstrukcyjnych wykorzystywanych w trakcie remontów. W ofercie posiadamy schody strychowe wykonane z drewna oraz aluminiowe profile służące do łączenia rozmaitych części podłogowych.