Formularz kontaktowy

Soudal

Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych w aerozolu oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów oraz wyrobów chemii dachowej. Dzięki systematycznym inwestycjom w badania, rozwój i innowacyjne rozwiązania oraz dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków firma osiągnęła wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej.

 

Pozycję lidera na rynku pianek montażowych i mas uszczelniających w wielu krajach, w tym w także Polsce, potwierdzają przyznawane firmie nagrody.

 

Koncern działający od ponad 50 lat, obecny w 130 krajach na 6 kontynentach od dawna przewodzi w opracowywaniu innowacyjnych technologii w segmencie profesjonalnych produktów chemii budowlanej. Koncern posiada 16 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Południowej.

 

W Polsce Soudal obecny jest od 1996 roku. Firma obsługuje tysiące klientów na terenie całego kraju dzięki własnej, rozbudowanej sieci dystrybucyjnej. W 2007 roku w Pionkach pod Radomiem otwarta została nowoczesna, w pełni zautomatyzowana fabryka pian i silikonów.

 

Innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty marki Soudal wykorzystywane są na najbardziej wymagających inwestycjach budowlanych na całym świecie. W Polsce produkty Soudal zastosowano m.in. przy: budowie Stadionu Narodowego, Siedziby PKOL, Muzeum Historii Żydów Polskich, Centrum Kopernika, Muzeum Chopina oraz Centrum Handlowego Złote Tarasy mieszczących się w Warszawie, Stadionu Miejskiego w Lublinie, Lotniska w Świdniku, Biblioteki Śląskiej w Katowicach, Centrali ZUS w Szczecinie, Galeria Handlowej w Kielcach i wielu innych.

 

 

Wszystkie produkty

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 109

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 109

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista