600 421 897

Formularz kontaktowy >>

Formularz kontaktowy

PLATFORMA PROFIT

ZAPUNKTUJ Z PLATFORMĄ JUŻ DZIŚ - DOŁĄCZ DO PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO PLATFORMA PROFIT

Zrób zakupy i wymień punkty na super nagrody! Każdorazowy zakup w ramach sieci marketów 3W Platforma Budowlana to zdobyte punkty, które gwarantują możliwość wyboru super nagród… dla Ciebie, Twoich pracowników, Twoich dzieci!

Kilka faktów o naszym programie:

•Czym to jest Program Platforma Profit?

Program Platforma Profit to program lojalnościowy skierowany do Klientów marketów budowlanych 3W Platforma Budowlana.

•Kiedy zaczyna się Program i ile czasu trwa?

Program rozpoczyna się 01.06.2021 r., a kończy 30.11.2021 r., łącznie trwa 6 miesięcy.

•Do kogo jest skierowany Program?

Uczestnikiem Programu może być wyłącznie przedsiębiorca wpisany do rejestru przedsiębiorców KRS lub do CEIDG.

•Na czym polega Program?

Program umożliwia zbieranie punktów w zamian za dokonywanie zakupów w marketach 3W Platforma Budowlana oraz za pośrednictwem strony remontibudowa.pl w okresie obowiązywania Programu.

•Jak dołączyć do Programu?

Aby dołączyć do Programu należy wypełnić Deklarację Przystąpienia do Programu Lojalnościowego Profit na stronie  Login klienta | hurtownia budowlana RemontiBudowa.pl lub w Punkcie Obsługi Klienta w dowolnym markecie 3W Platforma Budowlana.

•Co mi daje przystąpienie do Programu?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uczestnicy Programu osiągnęli jak największe korzyści i satysfakcję z zakupów w 3W Platforma Budowlana. Do Programu najlepiej dołączyć w początkowym okresie, aby nie tracić punktów – każdy zakup jest punktowany. Jeżeli uzyskasz odpowiednią liczbę punktów, możesz odebrać więcej niż jedną nagrodę.

•Jak są naliczane punkty w Programie?

Punkty są naliczane od wartości zrealizowanych zakupów. Punkty naliczane są w stosunku: 10 zł netto = 1 punkt oraz 10 zł netto = 1,5 punktu w przypadku marek premiowanych.

•Co to są marki premiowane?

Marki premiowane to jednocześnie Partnerzy Programu Profit: Beckers, Blue Dolphin, Blue Dolphin Tapes, Bostik, Ceresit, Den Braven, Gröne, Hardy, Hardy Select, Henkel, Izohan, Izolex, Jedynka, Kerakoll, Koelner, Kubala, Lahti Pro, Modeco Expert, Norton Clipper, perFect, Professional 330, Proline, Rawlplug, Rigips, Schneider Electric, Scley, Sopro, Tikkurila, Tryton, Weber.

•Gdzie mogę sprawdzić ile mam punktów?

Uczestnicy Programu będą informowani o stanie punktów za pośrednictwem podanego w Deklaracji adresu e-mail / numeru telefonu. Pierwszą informację o stanie punktów otrzymasz – 01.07.2021 r., następnie informacje o podsumowaniu punktów będziesz otrzymywać raz na tydzień. O ilości swoich punktów możesz zawsze dowiedzieć się w Punkcie Obsługi Klienta w dowolnym markecie 3W Platforma Budowlana.

•Jakie są nagrody w Programie?

W tym roku możesz uzyskać nagrody z 4 kategorii: narzędzia i odzież robocza, dla dzieci, elektronika i AGD, bon do Platformy.

ZOBACZ NAGRODY!

•Jak będzie można odebrać nagrodę ?

Nagrody będzie można odebrać po zakończeniu Programu oraz wypełnieniu Formularza Wyboru Nagrody. W Formularzu należy wskazać wybrane nagrody, a następnie Formularz przekazać pracownikowi w Punkcie Obsługi Klienta w oddziałach 3W Platforma Budowlana w terminie od 01.12.2021 r. do 23.12.2021 r. do godz. 19.00. Formularz Wyboru Nagrody można również wypełnić na stronie Login klienta | hurtownia budowlana RemontiBudowa.pl, w sekcji PROGRAM PROFIT, a następnie wysłać za pośrednictwem strony w okresie od 01.12.2021 r. do 23.12.2021 r. do godz. 23:59.

•Czy mogę odebrać kilka nagród ?

Jeżeli uzyskasz odpowiednią liczbę punktów, możesz odebrać więcej niż jedną nagrodę.

•Kiedy będzie można odebrać nagrodę ?

Na wydanie nagrody Organizator zastrzega termin 21 dni roboczych, od chwili zakończenia zbierania Formularzy. Termin odbioru nagród mija 28.02.2021 r. o godz. 19.00.

•Gdzie będzie można odebrać nagrodę ?

Nagrody będzie można odebrać w marketach 3W Platforma Budowlana.
- Warszawa, Al. Jerozolimskie 204, tel. 22 578 85 00;
- Warszawa, ul. Puławska 617/621 A, tel. 22 318 09 00;
- Warszawa, ul. Staniewicka 10, tel. 22 335 13 00;
- Czeladź, ul. Handlowa 9, tel. 32 368 16 00.

W momencie wypełniania Formularza Wyboru Nagrody należy zadeklarować, z którego marketu 3W Platforma dokonasz odbioru nagrody.

•Kto jest organizatorem Programu?

Organizatorem Programu prowadzonego pod nazwą PLATFORMA PROFIT jest 3W Platforma Budowlana Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej 41-700, ul. Bukowa 13, NIP: 5842733846, KRS: Nr 0000562258, Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy.

Regulamin Programu Platforma Profit