Formularz kontaktowy

Płytki ścienne, listwy i dekoracje

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Płytki ścienne do każdej aranżacji

Płytki ścienne, które są dostępne w naszym asortymencie, charakteryzuje przede wszystkim ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wspaniała estetyka – umożliwiająca ożywienie każdego wnętrza. Znajdą Państwo u nas chociażby połyskliwe białe płytki Ceramika Color, które znakomicie wkomponują się w sterylne, nowoczesne łazienki. Oprócz standardowej bieli i szarości nasz regularnie powiększany asortyment zawiera również elementy w bardziej wyszukanych kolorach.

Co więcej, oferujemy również płytki ścienne o różnych wymiarach. Dzięki temu bez problemu znajdziesz pośród nich opcję, która nie tylko zwiększy walory estetyczne konkretnego pomieszczenia, ale pomoże też w zamaskowaniu wszelkich niedoskonałości. Dla przykładu: płytki o niewielkich wymiarach zestawione z fugami w tym samym kolorze umożliwiają uzyskanie efektu optycznego powiększenia wnętrz.


Listwy dekoracyjne do płytek

Dzięki listwom i innym dekoracjom domownik jest w stanie wizualnie uatrakcyjnić ściany w pomieszczeniu, wzbogacając je o stylowe wzornictwo. W pomieszczeniach z płytkami ściennymi listwy dekoracyjne mogą również wyznaczać poszczególne strefy. Nierzadko wykorzystuje się je również do łączenia ze sobą dwóch typów nawierzchni, na przykład o odmiennych kolorach. Takie rozwiązanie pozwala na zabezpieczenie ostrych krawędzi, mogących stanowić zagrożenie dla małych dzieci. Listwy dostępne w naszej ofercie zabezpieczają także ściany przed szkodliwą wilgocią.

Jeśli poszukujesz więc niezawodnych płytek ściennych, listew i dekoracji, zapraszamy do kontaktu lub odwiedzenia jednego z naszych sklepów stacjonarnych. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia, atrakcyjne ceny oraz promocje dla stałych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak proste może być nadanie wnętrzom zupełnie nowego charakteru!