Formularz kontaktowy

Listwy, krzyżyki, drzwiczki, maskownice

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 193

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 193

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Nowoczesne listwy aluminiowe

Jedną z naszych propozycji są zróżnicowane profile wykonane z najwyższej klasy aluminium. Dzięki temu każda z listew odznacza się lekkością połączoną z wysoką wytrzymałością. Znajdą Państwo u nas różne typy profili – od łączących po zakończeniowe. Oferujemy również niezwykle stylowe profile dekoracyjne, które są przeznaczone do wykańczania powierzchni wyłożonych terakotą lub glazurą. Przykładem może być listwa Effector Rio – maskująca wszelkie nierówności i zabezpieczająca naroża płytek.

W skład naszego asortymentu wchodzą również listwy dylatacyjne, które są wyposażone w specjalistyczne gumowe wkładki. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwa staje się kompresja ruchów posadzki, co przekłada się na mniejsze prawdopodobieństwo powstawania pęknięć. Profile dostępne w naszym sklepie to cała gama różnorodnych rozmiarów – pozwalająca na bezproblemowe dobranie najodpowiedniejszego rozwiązania do danego miejsca.


Niezawodne listwy okapnikowe

Listwy balkonowe, nazywane również profilami okapnikowymi lub okapnikami, to kolejny element naszej oferty. Są to specjalistyczne profile wykończeniowe, przeznaczone do odprowadzania nagromadzonej wody deszczowej, a także ochrony tarasów tudzież balkonów przed zbyt dużym stężeniem wilgoci. Z tego też powodu okapniki montuje się wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko naruszenia struktury elewacji przez deszczówkę. Należy przy tym pamiętać, że profile tego typu powinny być montowane w taki sposób, aby przylegały one dobrze do posadzki, nie pozostawiając żadnych szczelin. Za jedne z najskuteczniejszych produktów tego typu uchodzą na przykład aluminiowe profile Sopro – są one dostępne także i w naszym sklepie.


Profesjonalne krzyżyki i kliny

Układając glazurę, należy pamiętać o zachowywaniu równych odstępów pomiędzy poszczególnymi płytkami. Z tego też powodu znajdą Państwo w naszym sklepie również zróżnicowane kliny, krzyżyki, a także profesjonalne systemy przeznaczone do poziomowania płytek. Wysokiej jakości materiały wykorzystane w ich produkcji sprawiają, że elementy są pozbawione wszelkich nierówności tudzież zanieczyszczeń. Przykładem mogą być na przykład krzyżyki T 1,5 mm Rubi, odznaczające się znakomitą odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Znajdą Państwo u nas również szereg innych praktycznych narzędzi do montażu płytek, jak chociażby szczypce poziomujące, membrany, podkładki tarasowe czy też taśmy wzmacniające.


Drzwiczki rewizyjne i maskownice

Nasz sklep oferuje też Państwu szeroki wybór solidnych drzwiczek rewizyjnych – dostępnych zarówno w wersji standardowej, jak i z praktycznym zamkiem. Dzięki temu produkt może zostać zamontowany zarówno w obiektach publicznych, jak i domach, w których przebywają dzieci. Wykonane z trwałego tworzywa ABS lub PVC drzwiczki wchodzące w skład naszego asortymentu, mogą być wykorzystywane zarówno przy przewodach kominowych, jak i rurach instalacji wodnej. Oferujemy także niezawodne maskownice do glazury, które są kompatybilne z płytkami o różnych wymiarach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!