Formularz kontaktowy

Kamień dekoracyjny

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Estetyka kamienia dekoracyjnego

Kamień dekoracyjny stanowi rozwiązanie tak samo stylowe, co wszechstronne. Oprócz elewacji i tarasów coraz częściej jest on również wykorzystywany jako element aranżacyjny kuchni lub salonów. Powodem jest przede wszystkim jego wyjątkowa forma, która zależnie od obranej koncepcji może stanowić zarówno główny element danej aranżacji, jak i efektowne uzupełnienie konkretnej estetyki. Dla przykładu: ciemniejsza okładzina gipsowa Stones Rusty znakomicie sprawdzi się w zestawieniu z białymi ścianami, dekorując pustą powierzchnię nad kuchennym blatem.

Aranżacje oparte na kamieniu dekoracyjnym są również coraz częstszym widokiem w polskich salonach. Powodem jest przede wszystkim fakt, że kamienne powierzchnie idealnie współgrają ze sprzętem RTV, szczególnie w przypadku wiszących telewizorów. Rozwiązanie to jest też szczególnie polecane w pomieszczeniach wyposażonych w kominki.


Postaw na kamień dekoracyjny najwyższej jakości!

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie odznaczają się wyjątkową trwałością, gwarantującą im niesamowitą estetykę przez wiele lat. Przykładem jest tu na przykład zewnętrzny kamień elewacyjny Olimpia, gwarantujący wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, niesprzyjające warunki pogodowe oraz niską nasiąkliwość. Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny, programy lojalnościowe dla stałych klientów oraz profesjonalną pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.