Formularz kontaktowy

Płytki

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 557

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 557

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Płytki ścienne i podłogowe jako wieloletnia inwestycja

Planując zakup płytek ściennych i/lub podłogowych, każdy klient powinien pamiętać, że nie jest to nabytek, do którego powinno się podchodzić bez zaplanowanej wcześniej koncepcji. Te elementy będą bowiem stanowić integralną część aranżacji pomieszczenia, nadając mu konkretnego stylu. W przypadku ich nieprawidłowego doboru uzyskany efekt może okazać się odwrotny do zamierzonego. Z tego też powodu zakup płytek ściennych powinien być poprzedzony dokładną oceną stanu nasłonecznienia wnętrz, a także uwzględnieniem ich metrażu. Nie inaczej jest również w przypadku podłóg. To, z jakich mebli korzystamy, lub czy zamierzamy kłaść dywan, będzie mieć bowiem niezwykle istotny wpływ na uzyskaną prezencję wnętrz. Z tego też powodu nasi specjaliści pomogą Państwu w znalezieniu najodpowiedniejszych płytek, które z pewnością odmienią wygląd każdego pomieszczenia.


Kamienie dekoracyjne

Oprócz standardowych płytek znajdą Państwo w naszym sklepie również inne, bardziej nowatorskie rozwiązania, jakimi są kamienie dekoracyjne. Naturalna, kamienna estetyka znakomicie sprawdzi się w aranżacjach skandynawskich lub industrialnych. Kamienie wykorzystane w salonie znakomicie wpłyną na prezencję ścian, szczególnie w przypadku miejsc, w których umieszczony został telewizor oraz pozostałe komponenty kina domowego. Ich klasyczna estetyka sprawia przy tym, że kamieniopodobne elementy mogą stać się stylowym uzupełnieniem kominka. Ogromnym atutem takiego rozwiązania jest również jego ogólna przystępność – zapewniona przez prosty montaż, niewymagający dużego doświadczenia.

Oferujemy również wysokiej jakości kamieniopodobne płytki do montażu zewnętrznego jak chociażby model Max Stone Olimpia. Są one wykorzystywane do tworzenia domowych elewacji – kamień nadaje budynkowi oryginalnego, szlachetnego charakteru. Niewątpliwą zaletą jest również ponadprzeciętna wytrzymałość płytek. Kamienie dekoracyjne są bowiem odporne na uszkodzenia mechaniczne, intensywne promieniowanie UV, ulewne deszcze oraz skrajne temperatury. Niska nasiąkliwość sprawia przy tym, że kamień nie gromadzi dużej ilości wody, która sprzyja uszkodzeniom strukturalnym w mroźne dni.


Chemia do płytek

W celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości zakupionych płytek, wzbogaciliśmy nasz asortyment o szeroki wachlarz specjalistycznych środków – przeznaczonych do ich montażu, uszczelniania oraz czyszczenia. Stawiamy wyłącznie na produkty sprawdzonych marek, takich jak Ceresit, CT Service, Kerakoll lub Botament. Starannie dobrany, nietoksyczny skład pozwala na bezpieczny montaż elementów, zapobiegając ich odklejaniu się od wykańczanych powierzchni. Oferujemy również preparaty do czyszczenia i impregnacji, a także płynne folie uszczelniające.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem. Pomożemy Ci w znalezieniu najodpowiedniejszych elementów wykończeniowych oraz preparatów – bez względu na to, czy planujesz montaż płytek na elewacji, czy wewnątrz pomieszczeń. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz promocje dla stałych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!