Formularz kontaktowy

Norton Clipper

Norton Clipper, jako marka należąca do struktur Saint-Gobain, oferuje najszersze portfolio rozwiązań w zakresie cięcia, szlifowania, wygładzania, obróbki końcowej i polerowania.

 

Norton Clipper oferuje bogaty wybór narzędzi do wszystkich operacji w zakresie cięcia, wiercenia, szlifowania i polerowania mających zastosowanie na rynku budowlanym i konstrukcyjnym. Od projektów mieszkaniowych po duże przedsięwzięcia z zakresu inżynierii cywilnej - nasza oferta obejmuje najbezpieczniejsze i najbardziej wydajne tarcze, maszyny i artykuły ścierne, które nie tylko pomagają uzyskać większy komfort podczas pracy, ale również przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego.

 

Ponadto Norton Clipper może poszczycić się największym asortymentem narzędzi diamentowych przeznaczonych do przecinania najpopularniejszych rodzajów powierzchni: betonu zbrojonego, granitu, glazury, kamienia i asfaltu, jak również wysokowydajnych urządzeń, w tym: przecinarek do wyrobów murarskich, podłoża i glazury, przecinarek ręcznych, wiertnic, szlifierek do podłoża i zacieraczek mechanicznych. Oferta obejmuje także tarcze widiowe, brzeszczoty oraz piły ukosowe do drewna i materiałów drewnopochodnych.

 

Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności, oferujemy bezpieczne tarcze, urządzenia i artykuły ścierne wysokiej jakości, które pomogą Ci zbudować, odnowić i udoskonalić mieszkanie.