Formularz kontaktowy

Wiertła, bity, otwornice, tarcze, inne

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 918

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 918

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Poznaj niektóre wiertła z naszego asortymentu:

 * wiertła do betonu – mają ostry czubek i długi trzon, który pomaga im przebić się przez gęsty materiał. Posiadają cienką krawędź tnącą, którą można naostrzyć ręcznym pilnikiem;

 * wiertła do stali – posiadają krawędzie tnące i rowki na wewnętrznych ściankach, które służą do niwelowania odprysków podczas wiercenia w twardych metalach, takich jak stal lub aluminium;

 * wiertła kobaltowo-chromowe – poradzą sobie z każdym rodzajem obrabianego materiału. To tylko część naszej oferty, w związku z czym zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami.


Profesjonalne otwornice i tarcze

Niezwykle trwałe otwornice

Otwornice są powszechnie używane do wiercenia otworów w materiałach drewnianych. Służą również do cięcia metalu i betonu. Warto zwrócić uwagę na otwornice PROFIX, które mają unikalny kształt, dzięki czemu łatwiej jest wykonać otwory – nawet w najtwardszych do przewiercenia materiałach. Dzięki tej otwornicy będziesz w stanie łatwo przewiercić grube kawałki drewna jednym prostym naciśnięciem – za każdym razem zrobisz to precyzyjnie. Dzięki zwiększonej trwałości, którą zapewnia specjalny stop stali, żaden materiał nie będzie już dłużej stanowił problemu!

Wielozadaniowe tarcze

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również tarcze, które są przeznaczone do cięcia i szlifowania drewna, metalu i nie tylko. Znajdziesz tutaj diamentowe tarcze uniwersalne, tarcze korundowe, krążki szlifierskie oraz ściernice diamentowe. Wszystkie niezbędne akcesoria w jednym miejscu – tylko na: https://www.remontibudowa.pl.


Wkrętarka urządzeniem wielofunkcyjnym? Bity wkrętakowe

Za każdym razem, gdy szukasz śrubokręta, spędzisz co najmniej kilka minut, próbując znaleźć właściwy, a potem jeszcze kilka chwil, zastanawiając się, gdzie go położyłeś. Brzmi znajomo?

Śrubokręty po prostu nie są już przeznaczone do najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii. Połowa z nich pęka w pierwszym miesiącu użytkowania, a do tego są wykonane z kiepskiej jakości metalu połączonego z plastikiem. Zestaw końcówek magnetycznych PROLINE przywraca stare dobre czasy dzięki nowym i rewolucyjnym końcówkom do wkrętarek, które zostały przeprojektowane pod kątem wydajności i trwałości. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również inne akcesoria, które pomogą Ci w pracy. Są to między innymi: zestawy brzeszczotów, końcówki TORX, uchwyty do rurek i kabli, a także dłuta do betonu. Te przydatne przedmioty zostały dobrane pod kątem użyteczności i jakości, dzięki czemu są tak popularne wśród majsterkowiczów. Dziękujemy za wybór naszego sklepu internetowego – życzymy udanych zakupów!