Formularz kontaktowy

Wiertarki, wkrętarki, młotki

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 129

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 129

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Idealna wiertarka to taka, która ma wiele funkcji i jest łatwa w użyciu!

Czym jeszcze powinna się cechować?

 * Powinna mieć solidną konstrukcję – z mocnego, odpornego na pęknięcia i topienie tworzywa sztucznego.

 * Powinna mieć możliwość łatwej wymiany wierteł — podczas wiercenia w różnych materiałach wiertarka powinna umożliwiać szybką wymianę potrzebnych części, aby maksymalnie skrócić czas pracy.

 * Nie powinna się przegrzewać.

Oprócz tego dobra wiertarka powinna charakteryzować się również lekką konstrukcją, dzięki czemu będzie można ją łatwo przenosić i używać w różnych miejscach. Ważną cechą jest także więcej niż jedno ustawienie prędkości, co pozwala użytkownikom zmieniać je zgodnie z ich potrzebami.


Wkrętarki nie tylko do zadań specjalnych

Trudno jest określić, którego śrubokrętu powinieneś użyć podczas wykonywanej przez Ciebie w tym momencie pracy, zwłaszcza gdy robisz to po raz pierwszy i nie wiesz, na jakie przeszkody natrafisz. Sprawy nie ułatwia fakt, że każdy współczesny majsterkowicz ma tak wiele narzędzi w swojej skrzynce – może być Ci trudno znaleźć pasujący śrubokręt.

Wkrętarki METABO pomagają majsterkowiczom na całym świecie wykonywać ich projekty szybciej i bardziej precyzyjnie. Oprócz tego wkrętarki METABO są znane z tego, że wysoka jakości narzędzi idzie w parze z przystępnymi cenami – takie sprzęty bezproblemowo wpasują się w każdy budżet. Wkrętarka została zaprojektowana tak, aby mieściła się w dłoni, a jej cienki, zwężający się kształt ułatwia chwytanie i utrzymanie wkrętarki w ręce podczas pracy. To narzędzie jest nie tylko konfigurowalne, ale zapewnia również potężny moment obrotowy.


Młotki udarowo-obrotowe – potężna siła i tłumienie drgań

Młotki udarowo-obrotowe są używane do różnych zadań, takich jak wyburzanie, obróbka drewna itp. Ale to, co czyni młot udarowo-obrotowy wyjątkowym, to jego zdolność do obracania się o 360 stopni.

Młotki udarowo-obrotowe – najważniejsze cechy:

 * przycisk szybkiego zwalniania do łatwej wymiany bitów udarowych,

 * miękki i ergonomiczny gumowy uchwyt zapewniający wygodę i kontrolę podczas pracy,

 * silnik o wysokiej mocy, regulowany spust prędkości,

 * głowica powinna móc obracać się o 360 stopni, bez żadnych trudności ani chybotania.

Młotki obrotowo-udarowe są jednym z najważniejszych narzędzi każdego majsterkowicza. Mogą być używane do usuwania gwoździ, wkrętów czy śrub z powierzchni drewnianych lub betonowych. Są również niezbędnym narzędziem w projektach remontowych i wszelkiego rodzaju naprawach. Mogą być one stosowane do usuwania starej zaprawy i tynku z cegieł, rozbić beton, przeciąć pręt zbrojeniowy na placu budowy, przebić się przez bloki cementowe i wywiercić otwory w drewnie. Przydają się również do usuwania rdzy z powierzchni metalowych, cięcia liny stalowej i tłuczenia szkła.


Skorzystaj z wyjątkowej oferty naszego sklepu internetowego i znajdź odpowiednie dla siebie narzędzie! Błyskawiczna wysyłka gwarantowana.