Formularz kontaktowy

Urządzenia placu budowy

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 168

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 168

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Urządzenia placu budowy – podstawowy sprzęt budowlany

Jak powszechnie wiadomo, na żadnej budowie nie może zabraknąć łopaty i taczki. Te z pozoru proste narzędzia są niezwykle istotne w pracy każdego budowlańca, ponieważ bez nich ciężko jest się podjąć jakiegokolwiek zadania.

Na szczęście w asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć akcesoria, które wzorowo poradzą sobie nawet na najtrudniejszych placach budowy. Na przykład łopata PROLINE została wykonana w całości z hartowanej stali o grubości 45 HRC. Zamiast drewnianej rękojeści, która może złamać się podczas silniejszego przyłożenia, zastosowano tutaj ergonomiczną i trwałą rączkę wykonaną z hartowanej stali. Waży jedynie 2,4 kg, czyli tyle, co 9 jabłek.

Taczka powinna znosić pracę w najtrudniejszych warunkach i nie przewracać się na podjazdach, a jednocześnie być na tyle wąska, aby jej przednie koło zmieściło się na kładce. Nie powinna być też zbyt ciężka – taka jest właśnie taczka brukarska KELBERG. Dodatkowo powleczone gumą uchwyty powodują, że dłonie są zabezpieczone przed odciskami. Dzięki dodatkowemu zabezpieczeniu w postaci ponadprogramowych nóżek zmniejsza się ryzyko opadnięcia taczki na nogę.


Urządzenia placu budowy – agregatory prądotwórcze i kompresory

Agregatory prądotwórcze są istotną częścią placu budowy – dostarczają energię elektryczną do obszaru roboczego. Niektóre generatory prądu są przenośne, dzięki czemu ich transport, nawet w najbardziej odległe miejsca, nie będzie stanowić problemu.

Agregat prądotwórczy TRYTON jest samodzielną jednostką, która może być używana zarówno do zastosowań wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii i jest wyposażony w zaawansowany system sterowania silnikiem, który umożliwia jego efektywne użytkowanie. Warto pamiętać, że plac budowy nie jest zawsze bezpiecznym miejscem, zwłaszcza jeśli chodzi o zagrożenia elektryczne, takie jak pożar czy porażenie prądem. Ten generator prądu zapewnia bezpieczeństwo pracownikom na miejscu, dostarcza im energię elektryczną zawsze, gdy jej potrzebują.

Sprężarki, czy też kompresory olejowe są narzędziem wykorzystywanym powszechnie w branży budowlanej. Służą do sprężania powietrza i paliwa do stanu gazowego. Kompresor RAWLPLUG jest cichy i łatwy do czyszczenia, dzięki czemu można go znaleźć na niemal każdym placu budowy. Zasilanie szlifierek, młotów udarowych i wkrętarek nigdy nie było tak proste!

Urządzenia placu budowy, które oferujemy, zostały wyprodukowane przez renomowane firmy i posiadają rygorystyczne certyfikaty bezpieczeństwa. Zainwestuj w profesjonalny sprzęt budowlany i korzystaj z niego przez długie lata!