Formularz kontaktowy

Szlifierki, przecinarki, pilarki, inne

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 122

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 122

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Szlifierki dzielimy na kilka typów

 * szlifierki kątowe – to rodzaj elektronarzędzi, które służą do cięcia, kształtowania lub szlifowania metalu. Działają poprzez obracanie ostrza względem powierzchni obrabianego materiału. Są wyposażone w obrotową tarczę tnącą przymocowaną do silnika, która służy do usuwania zbędnego materiału poprzez szlifowanie. Szlifierka kątowa STANLEY może być również używana z innymi przystawkami, takimi jak tarcze szlifierskie lub druciane szczotki;

 * szlifierki do gładzi – są to narzędzia elektryczne, które służą do wygładzania powierzchni ściennych przed malowaniem. Szlifierka do gładzi może mieć m.in. obracającą się głowicę, która porusza się w przód i w tył po ścianie i używa tarcz ściernych do szlifowania powierzchni. Taka głowica jest zasilana elektrycznie, ale niektóre modele wykorzystują silniki zasilane sprężonym powietrzem lub gazem;

 * szlifierki oscylacyjne – rodzaj szlifierki, która używa papieru ściernego do usuwania farby z powierzchni kawałka drewna. Dostępna w naszym sklepie internetowym lekka szlifierka oscylacyjna umożliwia szybki i łatwy montaż papieru ściernego, w związku z czym jest niezwykle popularna również wśród początkujących majsterkowiczów.


Przecinarki i pilarki elektryczne

Niezawodne przecinarki elektryczne

Przecinarki elektryczne mogą być używane do wykonywania różnych zadań, takich jak cięcie drewna, metalu i plastiku. Przecinarka elektryczna SAINT-GOBAIN HPM jest powszechnie stosowana w sektorze przemysłowym – do cięcia i kształtowania metalu, drewna i tworzyw sztucznych. Przecinarki dostępne w naszym sklepie internetowym są jednymi z najważniejszych narzędzi w niemal każdej branży, od produkcji samochodów elektrycznych po budownictwo – przecinarki elektryczne mają wiele zastosowań.


Praktyczne pilarki elektryczne

Pilarka elektryczna to rodzaj piły, która wykorzystuje do przecinania przedmiotów ruch posuwisto-zwrotny. Jest zwykle używana do cięcia drewna, metalu i plastiku. Pilarka szablowa STANLEY jest napędzana małym silnikiem, który jest połączony z tarczą za pośrednictwem przekładni. To wszechstronne narzędzie, które jest często używane przez stolarzy, pracowników budowlanych i majsterkowiczów. Dzięki wysokiej mocy i małym gabarytom stała się ulubionym narzędziem naszych klientów, pozwalając w bezpieczny sposób przeciąć rury PCV, metal, a nawet duże kawałki drewna.


Kable zasilające, noże z kółkiem tnącym i inne przydatne akcesoria

Oprócz wyżej wymienionych urządzeń w naszym sklepie internetowym możesz znaleźć artykuły, które pomogą Ci zredukować czas i podnieść komfort pracy. Nie powinno Ci również zabraknąć nakrętek mocujących do szlifierki ani oleju przeznaczonego do silników czterosuwowych (4T). Kupując w naszym sklepie internetowym, sięgasz po profesjonalne narzędzia, które zostały wyselekcjonowane spośród tysięcy dostępnych na rynku produktów – oferowane przez nas akcesoria wyróżniają się wyjątkowo korzystnym stosunkiem ceny do jakości, przez co nadają się zarówno dla majsterkowiczów amatorów, jak i dla profesjonalistów.