Formularz kontaktowy

Narzędzia ścierne, spaw., dekarskie

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 482

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 482

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Potrzebujesz pomalować ściany albo odnowić stare meble?

Najpierw czeka Cię żmudny proces, którym jest pozbycie się starej farby. Robiąc to w sposób nieodpowiedni i używając papieru ściernego o nieprawidłowej grubości, narażasz się na uszkodzenia obrabianego materiału, a także na nieprzyjemności w postaci bólu pleców – mówiąc krótko, utrudniasz sobie pracę. Skróć jej czas trwania z kilku godzin do kilkudziesięciu minut – zainwestuj w papier ścierny SAINT-GOBAIN HPM.

W branży budowlanej istnieje wiele narzędzi, które można wykorzystać do polerowania powierzchni ścieralnych. Warto wziąć pod uwagę gąbki ścierne KUBALA, które świetnie sprawdzą się podczas czyszczenia powierzchni ściany lub sufitu przed malowaniem, a także doskonale usuwają farby ze ścian i sufitów.

Wszędzie tam, gdzie siła mięśni jest niewystarczająca, przydadzą się tarcze polerskie HILTI. Pomogą one nadać Twojej pracy blasku. Pamiętaj jednak, aby:

 * zawsze używać odpowiedniego narzędzia do pracy,

 * polerować lekkimi pociągnięciami,

 * pracować nad jedną sekcją na raz.


Wzorowy spaw? Artykuły spawalnicze w przystępnych cenach

Spawanie to proces łączenia co najmniej dwóch kawałków metalu w jeden element. Istnieje wiele metod spawania, ale najczęstszym sposobem jest użycie uchwytu spawalniczego. Jeśli chcesz upewnić się, że spaw jest doskonały, ważne jest, abyś zrozumiał, jak ciepło i metale reagują, gdy stykają się ze sobą. Można to osiągnąć poprzez przeanalizowanie, z jakim rodzajem metalu pracujesz i jak reaguje on na ciepło. Idealna spoina będzie miała na swojej powierzchni niewiele widocznych skaz lub pęknięć. Spaw powinien być również wystarczająco mocny, aby wytrzymać ciężar i nie ulec wygięciu lub złamaniu.

Elektrody spawalnicze RYWAL są jednym z najważniejszych elementów w spawaniu. Służą do przenoszenia kontrolowanej ilości ciepła i energii elektrycznej z prądu elektrycznego przez cienką metalową powierzchnię. Te elektrody spawalnicze umożliwiają realizację tańszych projektów i oferują lepszą jakość niż inne marki – w konkurencyjnych cenach. Spawanie przy użyciu tych elektrod pozwala na większą prędkość, wyższe napięcie łuku i wydajność, dzięki czemu można stworzyć piękną spoinę przy minimalnym uszkodzeniu cieplnym.


Nożyce dekarskie i pozostałe akcesoria

Używanie nożyc dekarskich jest trudną czynnością, a dekarze często doznają obrażeń, próbując skalować metal pokrycia dachowego. Lepiej zainwestować w profesjonalne narzędzia.

Nożyce dekarskie MODECO są wykonane ze stali, a specjalnie zaprojektowana rękojeść Friendly Grip zapewnia najlepszą przyczepność i elastyczność podczas ich trzymania. Zwykłe uchwyty są zbyt gładkie i pokryte plastikiem lub topiącą się na słońcu gumą, ale ta formuła jest idealna do chwytania nożyczek pod dowolnym kątem. Młotek jest niezbędnym narzędziem dla dekarzy. Powinien posiadać mocną i długą rękojeść, aby zapewnić maksymalną moc. Taki właśnie jest młotek dekarski MODECO – zaprojektowany tak, aby pomóc pracownikom usuwać gwoździe i inne elementy mocujące z dachu bez uszkodzenia gontów lub samego dachu. Posiada on trzonek Fibreglass, a jest zakończony amortyzowaną, gumową głowicą.