Formularz kontaktowy

Narzędzia pomiarowe, klucze, wkrętaki

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 362

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 362

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Kątownik budowlany jest niezbędnym narzędziem w projektach budowlanych i remontowych. Jest używany w połączeniu z innymi narzędziami, takimi jak linijka, ołówek i taśma miernicza. Ten kątownik stalowy wykorzystuje tę samą zasadę, co belka w kształcie litery „L”. Dwie nogi „L” nazywane są kołnierzami i są wykonane z kwadratowych prętów stalowych.

Jednak sam kątnik, mimo swojej prostej konstrukcji i doskonałego wyważenia, nie jest w stanie zapewnić doskonałego pomiaru. Dlatego w ofercie naszego sklepu internetowego znajdą państwo dalmierz laserowy PROLINE, który posiada wbudowany czujnik, który z dokładnością do kilku setnych milimetra wykrywa odległość między dwoma punktami. Produkt dostępny w naszej ofercie posiada:

 * cyfrowy wyświetlacz, który jest czytelny na pierwszy rzut oka,

 * wiązkę laserową, której moc można dostosować do własnych potrzeb,

 * niezwykle dokładny pomiar odległości,

 * wbudowaną pamięć, która zapisuje do 20 wykonanych pomiarów.

Warto postawić na profesjonalizm i zainwestować w nowoczesne i precyzyjne narzędzia pomiarowe.


Klucze płaskie i nastawne – szeroki wybór i najwyższa jakość wykonania

Każde narzędzie powinno być w stanie rozwiązać napotkane problemy. Klucz nastawny MODECO można dostosować do dowolnego kształtu, rozmiaru lub niestandardowych potrzeb, dzięki czemu jest znacznie bardziej wszechstronny niż zestaw płaskich kluczy. Jest wyposażony w regulowaną szczękę, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w każdej okoliczności.

Rzućmy również okiem na klucz do rur MODECO – ma innowacyjną konstrukcję, która pozwala na łatwiejsze użytkowanie i większe bezpieczeństwo podczas dokręcania lub luzowania rur. Posiada unikalny kształt – ma dwa uchwyty, po jednym z każdej strony główki. Taka konstrukcja pozwala na większą kontrolę nad kluczem, a także stanowi dźwignię podczas obracania go wokół łącznika rurowego.


Ergonomiczne wkrętaki – śrubokręt, któremu nie oprze się żadna śruba

Wkrętak to wszechstronne narzędzie, które można wykorzystać do dokręcania i odkręcania śrub. Jest potrzebny w trakcie napraw urządzeń domowych lub przemysłowych, ale jest również niezbędnym elementem w skrzynkach narzędziowych każdego majsterkowicza. Dobrej jakości wkrętak powinien mieć co najmniej jeden z następujących elementów:

 * uchwyt, który zapewnia wygodę trzymania i użytkowania;

 * ostrze, które jest wystarczająco długie, aby zapewnić dźwignię na mocno dokręconych śrubach i wystarczająco krótkie, aby nie uderzyć dłoni, gdy używasz go z bliskiej odległości z mniejszymi śrubami;

 * zaślepka zapewniająca większy moment obrotowy, gdy potrzebujesz więcej mocy do ciężkiej pracy.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz cały zestaw wkrętaków STANLEY – każdy z nich posiada wszystkie te cechy. Zestaw składa się z 49 elementów – wybierz odpowiednią rękojeść i połącz z wybranym przez siebie ostrzem.

Kupując na https://www.remontibudowa.pl, masz pewność, że wybrane przez Ciebie akcesoria pozwolą Ci precyzyjnie wykonać pracę i sprawią, że stanie się ona niezwykle przyjemna. Dziękujemy za skorzystanie z naszego sklepu Internetowego!