Formularz kontaktowy

Narzędzia murarskie, glazurnicze

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 239

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 239

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Praca murarza jest niezwykle trudna – fachowiec musi ciężko pracować, aby ukończyć projekt na czas. Istnieją również niebezpieczeństwa związane z tą pracą, ponieważ murarze muszą podnosić ciężkie przedmioty lub wspinać się po drabinach. Murarstwo to stary i tradycyjny zawód, który istnieje od tysięcy lat. Aby dobrze wykonywać tę pracę, potrzebna jest duża siła fizyczna i duże umiejętności.

Szanujemy zaangażowanie każdego pracownika i doceniamy to, co robi – właśnie dlatego staramy się dobierać nasze produkty w taki sposób, aby ułatwiać tę ciężką i niezwykle potrzebną pracę.

Profesjonalny zestaw szpachelek pozwala szybko i łatwo ukończyć rozpoczętą pracę. Bez znaczenia, czy jesteś nowicjuszem, czy profesjonalistą – gwarantujemy, że ten zestaw poprawi jakość Twojej pracy.

Zdajemy sobie sprawę, że szpachelki są niezwykle ważnymi narzędziami we wszystkich pracach remontowych, ale przez to, że trudno je wyczyścić, są to akcesoria, które bardzo często wymienia się na nowe. Jeśli masz dość ciągłego płukania szpachelek pod wodą lub spędzania czasu na suszeniu ich po każdym użyciu – korzystając ze szpachelki nierdzewnej KUBALA, skracasz cały proces czyszczenia do zaledwie kilku sekund. Wszystko, co należy zrobić, to wypłukać dany przyrząd pod bieżącą wodą.


Trwałe i niezawodne narzędzia glazurnicze

Układanie płytek to trudny proces – wymagający niezwykłej precyzji, aby stworzyć z kafelek regularny wzór bez spoin i szczelin. Dostępne w naszym sklepie internetowym narzędzia glazurnicze gwarantują przyjemną i szybko wykonaną pracę. Zestaw narzędzi glazurniczych składa się z kilku elementów:

 * wiadro glazurnicze 20 l – posiada płaskie dno i zakrzywione boki, co ułatwia przesypywanie materiału do wiadra,

 * rolki do wiadra – umożliwiają odprowadzanie nadmiaru wody z pacy,

 * kratka i kółka do wiadra – kratownica pełni rolę izolatora (między podłogą a wiadrem), a kółka umożliwiają szybki transport wiadra glazurniczego bez obciążania mięśni,

 * paca z tworzywa z gąbką nacinaną – pomaga pozbyć się pozostałości fugi i pozostałego brudu z płytek,

 * paca do spoinowania – służy do nakładania, jak i zacierania i wygładzania tynków, gładzi, klejów i zapraw oraz do szlifowania powierzchni.

Tak dobrane wyposażenie wystarczy, aby poradzić sobie z większością mniej skomplikowanych prac glazurniczych.


Narzędzia murarskie i glazurnicze – pozostałe akcesoria

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz również mieszadła śrubowe, prowadnice RUBI, przenośniki, uchwyty do szpachli, przyssawki, a nawet spirale kanalizacyjne – wszystko, co niezbędne w pracy glazurnika i murarza. Wybrane przez nas narzędzia charakteryzują się niezawodnością i doskonałym stosunkiem ceny do jakości. Korzystając z naszego sklepu internetowego, możesz mieć pewność, że dokładamy wszelkich starań, aby błyskawicznie dostarczyć narzędzia pod wskazany przez Ciebie adres.