Formularz kontaktowy

Odzież ochronna, buty, rękawice

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 1281

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 1281

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Odzież ochronna i BHP

Troska o bezpieczeństwo i higiena pracy powinny stanowić absolutną podstawę funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego charakteru i profilu biznesowego. Przepisy nakazują, aby osoby – wykonujące swoje służbowe w niebezpiecznych lub trudnych warunkach – były wyposażone w odpowiednią odzież ochronną BHP.

Market 3W Platforma Budowlana to miejsce, gdzie znajdziesz obuwie, stroje i ciuchy robocze wykonane z solidnych, bardzo wytrzymałych materiałów. Oferowane artykuły zapewnią wysoką ochronę podczas wykonywania wielu czynności, doskonale sprawdzają się m.in. w zakładach przemysłowych, warsztatach, na budowie czy magazynie.

Ubrania robocze - Lahti Pro, Neo Tools

W naszym katalogu znajduje się damska i męska odzież ochronna BHP marki Lahti Pro. Z asortymentu tego cenionego producenta mamy ciuchy robocze, które mają zastosowanie zarówno w czasie wykonywania prostych czynności warsztatowych, magazynowych, budowlanych, jak i stroje niezbędne do specjalistycznych prac (np. spawalniczych). Ubrania dostępne są w szerokiej gamie wzorów, rozmiarów i rodzajów wykończenia, zapewniające komfort na każdym stanowisku pracy.

W ciągłej sprzedaży są także ubrania robocze marki Neo Tools. Produkty BHP tej firmy to synonim jakości, trwałości i wytrzymałości. Oprócz wysokich walorów użytkowych odzież ochronna od tego producenta spełnia wszystkie obowiązujące normy i wymogi jakościowe dla tej kategorii produktowej. Kupując w naszej hurtowni, masz pewność otrzymania środków ochrony osobistej, zapewniających wysoki poziom bezpieczeństwa i higieny pracy.

W asortymencie Lahti Pro i Neo Tools znajdziesz również wygodne obuwie robocze. W zależności od potrzeb można wybrać m.in. trzewiki, półbuty lub sandały.

Obuwie robocze BHP

W poniższej kategorii naszego sklepu znajduje się nie tylko odzież ochronna BHP, ale także obuwie. U nas znajdziesz buty z kompozytowym sztywnym noskiem, które zapewniają komfort pracy zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Integralnym elementem wyposażenia są antyprzebiciowe podeszwy, które skutecznie chronią stopy przed skaleczeniem ostrymi przedmiotami.

Antypoślizgowa powierzchnia zwiększa bezpieczeństwo chodzenia np. po mokrych posadzkach. Robocze trzewiki ochronne mają ergonomiczne wymienne wkładki, które świetnie pochłaniają wstrząsy i stanowią kolejny element zabezpieczenia. Większość dostępnych modeli charakteryzuje się właściwościami antyelektrostatycznymi, chroniąc pracownika przed wyładowaniami ESD.

Wszystkie modele oferowanego obuwia ochronnego, w tym marki Lahti Pro i Neo Tools spełniają wymogi BHP i rygorystyczne normy bezpieczeństwa. Zapraszamy do składania zamówień!