Formularz kontaktowy

Bhp, skrzynki, liny, łańcuchy

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 1589

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 1589

Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Siatka Lista

Odzież ochronna – szeroki wybór artykułów BHP

Jednym z obowiązków pracodawcy jest przeszkolenie osoby zatrudnianej z zakresu obowiązujących zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Na wielu stanowiskach wymagają one zapewniania pracownikowi ubrań roboczych, których szeroki wybór oferuje nasz sklep 3W Platforma Budowlana. W hurtowni z artykułami BHP można m.in. zamówić:

 • buty wzmacniane kompozytowym i antyprzebiciowym materiałem, przeznaczone do wykonywania m.in. prac w magazynie, hali produkcyjnej czy przy załadunku,
 • robocze kurtki i bluzy odporne na przetarcia,
 • odblaskowe kamizelki, szelki i chusty, które stanowią niezbędne wyposażenie wielu służb i mają zastosowanie tam, gdzie wymagana jest widoczność pracownika,
 • spodnie i kombinezony zapewniające wygodne poruszanie się.

Możesz je kupić online lub w naszych stacjonarnych sklepach. Hurtownie artykułów BHP 3W Platforma Budowlana to miejsca, gdzie kupisz certyfikowane produkty z atestowanych materiałów.

Dodatkowe wyposażenie BHP – techniczne wsparcie

Nasza internetowa hurtownia remontibudowa.pl oferuje również wyposażenie BHP, które jest zarówno zabezpieczeniem, jak i wsparciem przy wykonywaniu technicznych prace. Poniższa kategoria zawiera całą gamę wysokogatunkowych i wielofunkcyjnych produktów uniwersalnego i specjalistycznego zastosowania. W katalogu są np. elastyczne i plecione liny, które można wykorzystać na budowie, do holowania pojazdów czy cumowania łodzi. W tej grupie asortymentowej znajdują się także informacyjne tablice ostrzegawcze, pachołki fluorescencyjne, skrzynki narzędziowe i apteczki pierwszej pomocy. Nasza firma ma nie tylko zróżnicowany asortyment artykułów i wyposażenia BHP, ale i gwarantuje przystępne ceny. Zapraszamy do zakupów!