Formularz kontaktowy

Zbrojenie

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Stosowany podczas inwestycji budowlanych beton jest wyjątkowo twardym i wytrzymałym materiałem. Niestety, czasami bywa narażony na działanie różnorodnych sił, przez co może ulegać pęknięciom lub innym odkształceniom. Aby tego uniknąć, należy zastosować właściwe rozwiązania. Zbrojenie jest procesem, który pozwala wzmocnić konstrukcję, między innymi fundamenty, ale też strop. Dlatego materiały wspierające proces uzbrojenia budynku odgrywają ważną rolę w trakcie prac budowlanych. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki asortyment elementów, które są potrzebne właśnie podczas tego rodzaju działań.


Dlaczego jakość materiałów jest tak istotna?

Oczywiście skuteczne zbrojenie elementów betonowych jest możliwe wyłącznie w sytuacji, kiedy do wzmocnienia używa się produktów wykonanych z materiałów odpowiedniej jakości. Ich wytrzymałość oraz odporność na korozję są niezwykle ważne, aby inwestycja się powiodła. Na szczęście stalowe elementy, dostępne w ofercie sklepu, gwarantują właściwy przebieg prac i oczekiwany efekt, czyli długie oraz bezpieczne użytkowanie obiektu. Zbrojenie ław fundamentowych, tynków bądź stropów opiera się na wykorzystaniu odpowiednich elementów stalowych, w tym siatek bądź prętów. Charakteryzują się one wysokim poziomem wytrzymałości. Nie są im straszne nawet najmocniejsze siły nacisku oraz inne trudne warunki. Również podłogi mogą być zbrojone z zastosowaniem znajdujących się w naszej ofercie siatek. Proponowane elementy dostępne są w różnych rozmiarach, co pozwala na optymalne dopasowanie do konkretnych potrzeb. Oczywiście nie ma też problemu z właściwym docięciem arkuszy. Specjaliści, których zachęcamy do korzystania z naszych usług, doskonale zdają sobie sprawę z tego, w jaki sposób powinny zostać wykonane solidne zbrojenia. Odpowiednia jakość materiałów to podstawa. Stalowe siatki, pręty czy strzemiona są odporne na uszkodzenia, odkształcenia oraz wilgoć. Dlatego inwestorzy mogą się cieszyć konstrukcją wysokiej jakości – wytrzymałą i prawidłowo wzmocnioną.


Co można znaleźć w ofercie?

Wśród produktów znajdujących się w asortymencie sklepu internetowego oraz stacjonarnych magazynach można wybrać wiele elementów, które są potrzebne w trakcie wzmacniania konstrukcji budynku. Oczywiście jednymi z podstawowych są wspomniane już pręty, dostępne w różnych formach i wielkościach. Jakie jest ich przeznaczenie? Przede wszystkim wzmacnianie rozmaitych elementów konstrukcyjnych, w tym ścian, podłóg lub stropów. Nie ulegają odkształceniom, dlatego stanowią właściwą ochroną przed różnego rodzaju obciążeniami.

Kolejne ważne artykuły, które są dostępne w ofercie sklepu, to siatki zbrojeniowe, różniące się konstrukcją. W zależności od tego parametru wykorzystywane są do wzmacniania tynków i to zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki nim można uniknąć rys, pęknięć czy innych uszkodzeń. Mogą być wykonane między innym z blachy. Zgrzewane siatki zapewniają z kolei jakościowe zbrojenie podkładów podłogowych. To elementy, do których produkcji wykorzystywane są stal lub włókno szklane.

Jeśli wymagane jest solidne łączenie prętów zbrojeniowych, oferujemy wysokiej jakości strzemiona. Aby zachować porządek w trakcie budowy lub transportu, można wykorzystywać drut wiązałkowy, także dostępny w naszym asortymencie. Wszystkie wymienione artykuły wykonane są z właściwych surowców, co zapewnia odpowiedni przebieg procesu zbrojenia oraz gwarantuje bezpieczne użytkowanie obiektów, które nie ulegają odkształceniom.