Formularz kontaktowy

Tuby szalunkowe

Karton o wysokim poziomie wytrzymałości

Proponowane przez nasz sklep online tuleje doskonale sprawdzają się podczas rozmaitych prac budowlanych. Dotyczy to zarówno inwestycji indywidualnych, jak i przemysłowych lub drogowych. Tuby szalunkowe mogą być wykorzystane do stawiania filarów, kolumn, bram, przepustów i nie tylko. Tektura, z której są wykonane, charakteryzuje się wysokim poziomem wytrzymałości. Ten parametr jest szczególnie ważny podczas zalewania jej wnętrza betonem. Zamiast drewnianych konstrukcji można stosować elementy kartonowe. Zdecydowanie ułatwiają one pracę, a dodatkowo łatwo je przetransportować. Niewątpliwie jest to bardzo istotna zaleta.

Proponujemy tuby o różnych średnicach oraz długościach. Oczywiście w razie potrzeby można je skrócić. Tuleje ustawia się na fundamencie, po czym do ich wnętrza wlewany jest przygotowany beton. Po określonym czasie szalunki są usuwane – pozostaje jedynie efektownie prezentujący się słup o okrągłym przekroju. Dzięki odpowiednim parametrom tuby beton nie przywiera do jej ściany ani nie przenika przez jej powierzchnię. Dostępne w naszych magazynach produkty pochodzą od renomowanych wytwórców, którzy gwarantują wysoką jakość artykułów.

Przed dokonaniem zakupu należy się dowiedzieć, jaka liczba kolumn (i o jakich rozmiarach) jest wymagana w przypadku określonej inwestycji. Wówczas ma się pewność, że prace przebiegną prawidłowo. Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, z chęcią je wyjaśnimy i doradzimy w kwestii zamówienia.