Formularz kontaktowy

Profile do sufitów podwieszanych

Profile do sufitów podwieszanych

Jeżeli planujesz montaż elementu podwieszanego pod stropem i poszukujesz niezbędnych w tym celu profili sufitowych UD, CD bądź przyściennych, znajdujesz się we właściwym miejscu. W naszym sklepie zamówisz je w atrakcyjnej cenie i wielu wersjach, dzięki czemu odnajdziesz te, które spełniają Twoje wymagania i mają określone parametry. Odgrywają one kluczową rolę w całej konstrukcji, ponieważ odpowiadają za jej utrzymanie. Przykręca się je kołkami do wcześniej wywierconych we właściwych miejscach otworów w równomiernych odległościach. Ważne jest, żeby każdy profil został zamontowany równo w stosunku do podłoża, dlatego w trakcie prac warto posługiwać się poziomicą.

Proponujemy wyłącznie solidnie wykonane i trwałe produkty, które gwarantują stabilność całej wiszącej konstrukcji, tworząc jej szkielet i utrzymując pozostałe elementy. Układa się je w formie kratownicy, co przekłada się na uzyskanie pożądanej wytrzymałości. Oferujemy wyroby sprawdzonych marek o ugruntowanej pozycji w branży i z dobrymi opiniami wśród fachowców zaopatrujących się w naszym sklepie internetowym. W naszym asortymencie znajdziesz profile sufitowe podwieszane zarówno CD (główne), jak i przyścienne (UD), a także przyścienne, które mają zastosowanie na różnych etapach prac.

Selekcjonujemy i sprzedajemy wyroby wykonane z wysokogatunkowej stali, co przekłada się na ich trwałość i wytrzymałość oraz zapewnia skuteczne i bezpieczne utrzymanie sufitu podwieszanego. Przy wyborze produktów zwracaj uwagę m.in. na ich dopuszczalne obciążenie, tak aby było dopasowane do parametrów powstającej konstrukcji i zapewniały jej prawidłową nośność. Przed zakupem sprawdź też ich długość. Zamawiając profil CD lub UD (przyścienny) w naszym sklepie, masz pewność, że jest wykonany z ocynkowanej blachy, a w związku z tym odporny na rozwój korozji, co korzystnie wpływa na jego odporność na wilgoć i żywotność.

Profile CD

Podstawowym podzespołem tworzącym kratownicę odpowiadającą za utrzymywanie płyt składających się na sufit podwieszany jest właśnie profil CD. Wykorzystuje się go do tworzenia konstrukcji zarówno jedno-, jak i dwupoziomowych, a także do okładzin i zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych. Każdy produkt dostępny w naszym asortymencie gwarantuje bardzo dobrą trwałość i jest odporny na rdzę. Choć jest niewidoczny dla oka, bo stanowi główny podzespół wewnętrznej struktury sufitu podwieszanego, to właśnie dzięki niemu uzyskuje on odpowiednią nośność i może zostać prawidłowo zamontowany.

Profile przyścienne UD

Inny rodzaj dostępnych w naszej ofercie kształtowników – UD – jest używany w celu łączenia konstrukcji ze ścianą, dlatego funkcjonują również pod nazwą „przyścienne”. Montuje się je do profili głównych CD po to, żeby zapewnić jeszcze lepszą nośność i stabilność podwieszanego fragmentu, co przekłada się na jego wyższy poziom bezpieczeństwa i ogranicza obciążenie, ponieważ przenosi ciężar również na ścianę. Podobnie jak w przypadku modeli sufitowych UD, profile przyścienne CD zgromadzone w naszym asortymencie powstają z ocynkowanej blachy i są odporne na rdzę.