Formularz kontaktowy

Sufity podwieszane

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Różne formy i rozmiary

Z całą pewnością warto właściwie dobrać materiały budowlane oraz wykończeniowe, aby otrzymać efektownie prezentujące się wnętrza. Bez wątpienia powinno się zwrócić uwagę między innymi na sufit. Nie ma znaczenia, czy chodzi o prywatny dom, czy budynek usługowy, handlowy lub instytucję publiczną. Tam, gdzie założeniem jest stworzenie doskonale wyglądającego wnętrza, produkty dostępne w naszej ofercie sprawdzą się idealnie. Sufity podwieszane prezentują się niezwykle dobrze w różnorodnych pomieszczeniach, zarówno dużych, jak i niewielkich. W połączeniu z ciekawym oświetleniem bez wątpienia gwarantują nowoczesny, robiący wrażenie efekt. Oczywiście głównym warunkiem jest zastosowanie elementów, które charakteryzują się ciekawym designem i wysoką jakością. Dzięki nim stylistyka wnętrza będzie zachwycała.

W asortymencie naszego sklepu online i magazynów stacjonarnych znajdują się rozmaite płyty sufitowe. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a z ich użyciem z pewnością osiągniesz oczekiwany efekt estetyczny. Oczywiście dostępne są w różnych rozmiarach, a przede wszystkim grubościach. Bez względu na wymagania gwarantują odpowiedni poziom izolacji akustycznej, odporności na wilgoć czy uszkodzenia. Poza tym można je oczywiście dopasować do potrzeb związanych ze stylistyką. Ze względu na preferencje i gust mogą się Państwo zdecydować na płyty gładkie, ale także dekoracyjne, z mniejszą bądź większą perforacją na powierzchni. Tego rodzaju elementy świetnie prezentują się w obiektach o wysokich sufitach, ale także w zdecydowanie niższych wnętrzach – w hotelach, biurach czy szkołach, ale również domach.


Łatwy montaż dzięki profilom

Dla każdego specjalisty zajmującego się inwestycjami budowlanymi lub wykończeniami wnętrz ogromne znaczenie ma jakość stosowanych materiałów, akcesoriów czy elementów konstrukcyjnych, a także sposób montażu. W przypadku podwieszanych sufitów proces ich zakładania jest dużo łatwiejszy dzięki profilom, które stosuje się właśnie w tego rodzaju konstrukcjach. Wśród produktów z tej kategorii, które znajdują się w naszej ofercie, można wybrać wytrzymałe, wykonane z blachy stalowej artykuły, odporne na odkształcenia i łatwe w montażu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom łączenie jest precyzyjne i nie sprawia praktycznie żadnych kłopotów nawet mniej doświadczonym ekspertom. Zapewniamy stały dostęp do profili głównych, poprzecznych, przyściennych i narożnych. Ze względu na swoją budowę przeznaczone są do montażu płyt w różnych miejscach sufitu. Bez względu na ich dokładne umiejscowienie charakteryzują się wysoką jakością. Oczywiście w ofercie mamy dostępne profile o różnych długościach, dzięki czemu każdy sufit podwieszany może być wykonany bez dodatkowych przeszkód.

Wysoka jakość dostępnych w naszym asortymencie elementów konstrukcyjnych pozwala na stworzenie sufitu, który charakteryzuje się efektownym wyglądem i odpowiednim poziomem wytrzymałości. Również wspomniane aspekty estetyczne, czyli zastosowanie dekoracyjnych bądź gładkich powierzchni płyt sufitowych, odgrywają ważną rolę i mają duże znaczenie dla naszych klientów. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego przygotowaliśmy na tyle szeroką ofertę, że każdy jest w stanie znaleźć dla siebie optymalne rozwiązania.