Formularz kontaktowy

Płyty gipsowe, profile i akcesoria

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 462

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 462

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Mniejszy lub większy remont? Płyty g-k sprawdzą się doskonale

Istnieje wiele powodów, dla których płyty kartonowo-gipsowe cieszą się tak dużą popularnością. Przede wszystkim dostępne w naszym sklepie materiały mogą być wykorzystywane do różnorodnych prac, między innymi stawiania ścian oraz montowania sufitów. Płyty gipsowe, profile i akcesoria, które można znaleźć w naszej ofercie, pozwalają na sprawne przeprowadzenie działań remontowych oraz szybką i skuteczną konstrukcję lub przebudowę. Zapewniamy dostęp do różnych rodzajów płyt, w tym:

 * płyt kartonowo-gipsowych,
 * płyt kartonowo-gipsowych impregnowanych,
 * płyt gipsowo-włóknowych.

W zależności od potrzeb, preferencji czy wymagań związanych z określonym miejscem montażu można zdecydować się na jeden z tych rodzajów. Wersje włóknowe charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć. W trakcie zakupu warto też zwrócić uwagę na walory akustyczne. Oczywiście w razie potrzeby chętnie udzielamy wsparcia merytorycznego. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na pytania i doradzą w kwestii doboru optymalnych elementów. W asortymencie posiadamy również płyty kartonowo-gipsowe z dodatkową impregnacją. Idealnie nadają się do pomieszczeń o ponadprzeciętnym poziomie wilgotności. Tradycyjne płyty g-k sprawdzą się także w miejscach narażonych na wilgoć, aczkolwiek jej poziom nie powinien być zbyt wysoki. Bez względu na ostateczny wybór gwarantujemy, że dostępne w sklepie artykuły będą wytrzymałe, odporne i zapewnią oczekiwany poziom dźwiękoszczelności. Mamy produkty o różnorodnych rozmiarach, w tym różnej grubości. Dlatego nie ma problemu z dopasowaniem płyty do określonych wymagań.


Szerokie zastosowanie płyt

Płyty kartonowo-gipsowe znalazły zastosowanie nie tylko w budowaniu ścian. Oczywiście jest to podstawowe przeznaczenie tego typu elementów budowlanych. Dzięki nim specjaliści mogą niwelować ewentualne nierówności powierzchni, ale także całkowicie zmieniać plan pomieszczeń. Ustawienie ścian w zupełnie nowych miejscach sprawia, że zyskuje się całkiem inny układ mieszkania. Ogromną zaletą płyt jest fakt, że ich montaż jest stosunkowo szybki i łatwy. Poza tym nie jest to inwestycja generująca ogromne koszty. Dzieje się tak między innymi dlatego, że w naszej ofercie znajdują się produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Płyty można wykorzystać również jako element kryjący na przykład okablowanie i inne instalacje. Oczywiście można je stosować także podczas budowy sufitów, między innymi podwieszanych. Czas montażu także w tym przypadku jest wyjątkowo krótki.W naszej ofercie znajdują się również inne elementy potrzebne w trakcie wspomnianych robót budowlanych czy remontowych. Są to profile, narożniki czy wkręty, które odgrywają kluczową rolę w trakcie montażu płyt. Dysponujemy artykułami idealnie dostosowanymi do wykonywania konstrukcji wysokiej jakości. Znacznie przyspieszają i ułatwiają one przebieg inwestycji.