Formularz kontaktowy

Masy bitumiczne uszczelnienia folie w płynie

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 64

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 64

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Folia w płynie - zastosowanie

Główne zastosowane oferowanej w naszym sklepie internetowym folii w płynie to izolacja. Do jej produkcji wykorzystuje się odparowane żywice pochodzenia syntetycznego, dzięki czemu gwarantuje bardzo dobre właściwości uszczelniające. Doskonale zabezpiecza różnego rodzaju struktury, obiekty i elementy przed wilgocią, a uzyskanie oczekiwanych efektów w zakresie skutecznego uszczelnienia jest możliwe już przy użyciu niewielkiej masy folii w płynie. Świetnie nadaje się jako zamiennik dla tradycyjnie stosowanej papy.

To wyjątkowo uniwersalny materiał, który może być wykorzystywany w przestrzeniach zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Warunkiem prawidłowego, efektywnego działania jest odpowiedni dobór produktu po określonego przeznaczenia i pomieszczenia, a ponieważ w naszej ofercie znajduje się folia w wielu rodzajach, w tym m.in. do łazienki czy kuchni, na balkon albo taras, z powodzeniem zamówisz tę, która ściśle spełnia Twoje wymagania. Za jej pomocą zabezpieczysz powierzchnię przed wilgocią i wykonasz wysoce skuteczną izolację np. ściany, podłogi czy balkonu, co ograniczy ryzyko pojawienia się pleśni. Tego rodzaju masa żywiczna w płynie w formie folii może być używana w towarzystwie wielu różnych materiałów.

Masy bitumiczne do izolacji

Innym rodzajem dostępnych w naszej ofercie produktów, których rola polega na uszczelnieniu łazienki i innych pomieszczeń, są masy bitumiczne składające się z połączenia wody i bitumu. Ich główne zastosowanie obejmuje zabezpieczenie przed niekorzystnym wpływem wilgoci i wody powierzchni poziomych i pionowych, np. ścian, podłoży czy fundamentów. Doskonale nadają się do skomplikowanych form ze względu na szczególną szczelność, przyczepność i łatwość aplikacji. Cieszą się dużą popularnością jako materiały izolacyjne m.in. do płyt i obiektów budowlanych mających bezpośredni kontakt z wodą, jak również tarasów, dachów czy garaży zlokalizowanych pod ziemią.

Oferowane masy bitumiczne od łazienek są wysoce elastyczne, a ich odporność sprawia, że można je stosować nawet zimą, o ile temperatura na zewnętrz pozostaje dodatnia. Tworzą grubą powłokę, która może być z powodzeniem nakładana nawet na wilgotnych powierzchniach, ponieważ jej struktura jest na tyle szczelna, że zatrzymuje najmniejsze krople wody. Każda dostępna w naszym asortymencie izolacyjna masa bitumiczna jest łatwa w aplikacjii wyjątkowo wytrzymała.

Hydroizolacja - jaki produkt wybrać?

Jeszcze do niedawna materiałem powszechnie stosowanym w celu uszczelnienia i zabezpieczenia powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych (np. łazienki) przed wilgocią była papa, jednak w coraz większym stopniu jest ona wypierana właśnie przez masy bitumiczne, które oferujemy w naszym sklepie. Doskonale spisują się one jako izolacje przeciwwilgociowe, podczas gdy z myślą o zagwarantowaniu dodatkowej ochrony przeciwko wodzie warto użyć folii w płynie. Świetnie nadaje się ona także do łazienki, kuchni i innych wnętrz narażonych na częsty kontakt z wilgocią. To nowoczesny, skuteczny materiał wspomagający skuteczną izolację powierzchni, obiektów i elementów konstrukcyjnych czy wykończeniowych.