Formularz kontaktowy

Grunty, uszczelniacze, impregnaty

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 128

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 128

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Siatka Lista

Dlaczego preparaty do gruntowania są tak ważne

Odpowiednie przygotowanie powierzchni do dalszych prac remontowych czy wykończeniowych to bardzo ważne zadanie. Często trudno je osiągnąć bez zastosowania dodatkowych środków. Grunty, które oferujemy naszym klientom, doskonale sprawdzają się w przypadku różnorodnych powierzchni. Warto po nie sięgnąć przed rozpoczęciem malowania, układania płytek, tynkowania czy wylewania posadzek. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu wspomniane czynności będą zdecydowanie łatwiejsze, a podejmowane działania przebiegną zdecydowanie szybciej i efektywniej. Zastosowanie preparatów w postaci emulsji lub roztworów sprawia, że powierzchnia jest gładsza, mniej chłonna oraz mocniejsza. Pozwoli to łatwiej nakładać farbę, szpachlować, tynkować czy montować płytki. Te zadania będą zdecydowanie skuteczniejsze, wykorzystanie materiałów stanie się bardziej wydajne, a proces przebiegnie sprawniej dzięki preparatom oferowanym w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnych oddziałach.

Dostępne w naszym asortymencie grunty przeznaczone są do stosowania w różnych warunkach, o czym należy pamiętać w trakcie dokonywania zakupów. Dzięki temu planowana inwestycja będzie przeprowadzona właściwie. Proponujemy preparaty, które doskonale współpracują z wieloma materiałami:

 * betonem,
 * gipsem,
 * tynkiem,
 * styropianem,
 * płytami OSB,
 * płytami kartonowo-gipsowymi,
 * farbami.

To oczywiście część możliwości, aczkolwiek warto sprawdzić, czy kontakt z określoną powierzchnią będzie optymalny i wydajny w przypadku wybranego produktu gruntującego. Zapewniamy dostęp do preparatów stosowanych na podłogach oraz ścianach. Dzięki swoim właściwościom w dużym stopniu wpływają na przyczepność kolejnych warstw.


Materiały klejące i uszczelniające

Zakres oferty naszego sklepu jest zdecydowanie większy. W asortymencie posiadamy również inne elementy wiążące. Jakościowe kleje świetnie sprawdzą się w różnych warunkach, zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynków. Masy klejące i uszczelniające również stanowią ważny punkt naszej oferty i często wykorzystywane są w trakcie remontu lub budowy. Służą do łączenia różnych elementów, ale mogą też być wysokiej klasy uszczelnieniem. Sprawdzają się szczególnie w łazienkach, kuchniach lub basenach. Doskonałym rozwiązaniem są też folie uszczelniające, które stosuje się do hydroizolacji pod płytkami ceramicznymi między innymi w łazienkach, piwnicach, na tarasach czy balkonach. Łatwo się je nanosi, ponieważ są gotowe do użycia. Podobnie jest z masami izolacyjnymi, które stanowią doskonałą izolację przeciwwodną w ścianach, na tarasach czy stropach. Grunty, uszczelniacze, impregnaty, które oferujemy naszym klientom, charakteryzują się dużą wydajnością. Stosowane zgodnie z instrukcją skutecznie spełniają swoje zadania, czyli przygotowują powierzchnie do dalszych prac, zapewniają izolację i szczelność, zapobiegają także powstawaniu pleśni lub grzybów.