Formularz kontaktowy

Gipsy, gładzie

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 79

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 79

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Gipsy, gładzie

Jednymi z niezbędnych materiałów w wielu pracach budowlanych, remontowych i wykończeniowych we wnętrzach są znajdujące się w poniższej kategorii zaprawy - gipsy i gładzie szpachlowe. Mimo że pod wieloma względami są do siebie podobne, a niektórzy traktują je nawet jako te same wyroby, to ich właściwości są różne. Mianowicie oferowane w naszym sklepie w korzystnych cenach gipsy budowlane są wykorzystywane do wyrównywania ścian, sufitu i podłoża poprzez usuwanie ubytków. Ich zastosowanie pozwala na szybkie pozbycie się wszelkiego rodzaju nieprawidłowości, tak aby można było przejść np. do malowania czy naklejania tapety albo płytek.

Szpachla może zostać nałożona w warstwie nawet 6 mm za jednym razem, co czyni ją szczególnie użyteczną podczas prac na wysłużonych powierzchniach wymagających znacznej ingerencji w strukturę w celu pozbycia się uszczerbków. Materiał ten zapewnia bardzo dobre przyleganie do podłoża, a do tego jest trwały, szybki i łatwy w użyciu, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród fachowców budowlanych, którzy wybierają ofertę naszego sklepu internetowego.

Z kolei gotowa gładź, którą również zamówisz w atrakcyjnych cenach, jest aplikowana bezpośrednio po zaprawie szpachlowej i służy nie tyle do usuwania ubytków, lecz do wygładza ścian, sufitów i podłoża. Jej użycie pozwoli Ci zapomnieć o jakichkolwiek krzywiznach i sprawi, że powierzchnia będzie idealnie równa, co przełoży się na jej atrakcyjny wygląd. W odróżnieniu od gipsu gotowa gładź może być nakładana w warstwie nieprzekraczającej 3 mm, dlatego aplikuje się ją w drugiej kolejności. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zastosować ją samą, bez zaprawy innego rodzaju, szczególnie jeśli powierzchnia znajduje się w stosunkowo dobrym stanie.

Przy użyciu gładzi szpachlowej pozbędziesz się ewentualnych nierówności, które pozostały po wcześniejszych pracach. Jej właściwości sprawiają, że kolejne czynności budowlane będą mogły zostać przeprowadzone bezpośrednio po jej aplikacji. Można więc od razu po wyschnięciu, bez straty czasu przejść do malowania, tapetowania, układania paneli czy innego rodzaju czynności wykończeniowych.

Zaprawy gipsowe do wyrównywania ścian

Produkty zgromadzone w tej kategorii prawdopodobnie będą Ci pogrzebne w trakcie remontu i budowy. Zaprawa, np. gładź gipsowa (m.in. szpachlowa) czy też gips budowlany, jest wykorzystywana do prawidłowego spreparowania ściany, sufitu czy podłoża przed wykonaniem kolejnych czynności wykończeniowych. Staje się ona niezbędna, gdy chcesz pozbyć się mniejszych defektów w powierzchni, np. wgłębień, ubytków czy dziur. Pełni więc funkcję wypełniacza i materiału uzupełniającego, który pozwala na zapewnienie idealnego stanu ściany, podłoża lub sufitu.

Gotowa gładź odgrywa rolę podkładu, na który następnie nakłada się powłokę wykończeniową, np. farbę, panele czy płytki. Tego rodzaju szpachla wyróżnia się bardzo dobrą efektywnością krycia, ponieważ z reguły wystarczy nanieść jej pojedynczą warstwę, żeby uzyskać oczekiwany efekt wygładzonej, równej powierzchni ściany, sufitu lub podłoża. Dzięki temu prace odbywają się szybciej i są wydajniejsze. Krótki czas wysychania i możliwość nakładania zarówno ręcznego, jak i maszynowego sprawia, że oferowany w tej kategorii szpachla budowlana może być stosowana zarówno podczas niewielkich remontów, jak i inwestycji zakrojonych na znacznie szerszą skalę.

Gotowe gładzie gipsowe

To wszechstronne produkty o zastosowaniu obejmującym przede wszystkim szpachlowanie, tynkowanie i wyrównywanie powierzchni. Ponieważ są to gotowe zaprawy i gładzie gipsowe, nadają się od razu do użycia, w związku z czym oszczędzasz czas na ich przygotowaniu. Jako że powstają w profesjonalnych warunkach, pod okiem doświadczonych fachowców i przy użyciu nowoczesnego sprzętu, masz pewność, że spełniają wysokie kryteria jakościowe. Proponujemy gładź wyłącznie renomowanych producentów – najlepszych firm na rynku, które cieszą się dobrą opinią klientów i fachowców.

Gips budowlany - idealny do wypełniania ubytków

Jeżeli poszukujesz dobrego sposobu na wygładzenie ścian czy sufitów, znajdujący się w naszej ofercie szpachlowy gips budowlany doskonale spełni tę funkcję. Ma charakter spoiwa, które pozwala na szybkie i dokładne usunięcie ubytków w powierzchni, dzięki czemu zyskujesz gwarancję, że jest ona odpowiednio przygotowana do dalszych prac budowlanych czy remontowych. Ważną zaletą oferowanej w naszym sklepie internetowym zaprawy gipsowej jest szybka aplikacja.