Formularz kontaktowy

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko: 

DORADCA KLIENTA - kliknij i aplikuj!

KASJERKA/KASJER - kliknij i aplikuj!

 


3W PLATFORMA BUDOWLANA SP. Z O.O., zatrudniająca ponad 130 pracowników, jest właścicielem czterech wielkopowierzchniowych hurtowni budowlanych PLATFORMA DLA REMONTU I BUDOWY; trzech w Warszawie, jednej w Czeladzi.

Oferujemy rozwiązania dla profesjonalistów z branży budowlanej, specjalizując się w siedmiu podstawowych dziedzinach: budowlanka, stolarka, farby, płytki, instalacje, elektryka, narzędzia.

Należymy do grupy 3 W - największego dystrybutora materiałów budowlanych i lidera na rynku obsługi profesjonalistów w Polsce. Grupa stanowi łącznie 53 oddziały w całej Polsce, zatrudniając 750 pracowników.

Szukamy ludzi, którzy chcą mieć wpływ na rozwój naszego biznesu, ambitnych i zaangażowanych.

 

Jeśli jesteś zainteresowany ubieganiem się o pracę w 3W PLATFORMA BUDOWLANA SP. Z O.O. musisz pozytywnie przejść cały proces rekrutacji i selekcji, który przebiega u nas następująco:

 I etap - zgłoszenie

Pierwszy krok należy do Ciebie. Należy przygotować i przesłać do nas dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny na adres e-mail: kontakt@3wpb.pl

Prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie procesu rekrutacji.

 II etap - rozmowy kwalifikacyjne

Po pozytywnej analizie dokumentów aplikacyjnych pod kątem zgodności z wymaganiami stanowiska - poinformujemy Cię telefonicznie lub e-mailowo i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną. Wywiady rekrutacyjne z wyselekcjonowanymi kandydatami odbywają się z Menedżerami Oddziałów.