Formularz kontaktowy

Kotły i podgrzewacze elektryczne

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

Siatka Lista

Elektryczny przepływowy podgrzewacz wody – jaki wybrać?

Wbrew pozorom jednoznaczna odpowiedź na tak postawione pytanie wcale nie jest banalnie prosta. Elektryczny podgrzewacz do wody to z pewnością urządzenie o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Jednakże przed podjęciem decyzji o zakupie konkretnego modelu należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Jeżeli planują Państwo montaż sprzętu np. w domku letniskowym, gdzie zapotrzebowanie na ciepłą wodę nie jest wyjątkowo duże, dobrym rozwiązaniem będzie najprostszy i jednocześnie najpopularniejszy przepływowy podgrzewacz wody 230 V. Urządzenia tego typu mają wiele zalet. Są przystępne cenowo, a ich obsługa jest łatwa oraz intuicyjna. Dzięki niewielkim rozmiarom ich montaż można wykonać samodzielnie, a różnorodny design pozwoli Państwu dopasować wygląd wybranego modelu do stylu aranżacji wnętrza.

W sytuacji, w której zapotrzebowanie na stały dostęp do ciepłej wody jest jednak znacznie większe, warto zdecydować się na zakup urządzenia nie tylko wydajniejszego, ale przede wszystkim gwarantującego możliwość zaprogramowania i zapisania preferowanych ustawień. W tej kategorii zdecydowanie najlepiej wypadają wyposażone w specjalne pokrętła lub nawet w dotykowe ekrany podgrzewacze sterowane elektronicznie. Choć nie należą one do najtańszych opcji na rynku, to zapewniamy, że niespotykany nigdzie indziej komfort użytkowania, szybko zrekompensuje poniesione koszty. Urządzenia tego typu mogą być instalowane m.in. w domach jednorodzinnych.

W razie pojawienia się wątpliwości co do tego, które z dostępnych rozwiązań wybrać, zachęcamy do kontaktu. Nasza hurtownia budowlana to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć na rzetelną pomoc techniczną i merytoryczne doradztwo. Wszystkie znajdujące się w przygotowanej ofercie asortymentowej podgrzewacze to wyroby pochodzące od najlepszych światowych producentów. Jesteśmy przekonani, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i będą służyły Państwu przez wiele lat.

Przepływowy podgrzewacz wody – korzyści

Zapewniamy, że nowoczesny przepływowy podgrzewacz do wody ma wiele praktycznych korzyści. Klienci cenią sobie przede wszystkim bardzo prosty montaż tego typu urządzeń. Do ich poprawnego zainstalowania nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy ani z zakresu elektryki, ani tym bardziej hydrauliki. Zdecydowana większość dostępnych w naszej ofercie modeli jest gotowa do użycia niemal od razu. Jedyne, o co trzeba zadbać, to przytwierdzenie podgrzewacza do ściany, doprowadzenie bieżącej wody oraz podłączenie go do sieci elektrycznej. Na tym konieczne do wykonania czynności się kończą.

Kolejną istotną korzyścią wynikającą z zakupu nowoczesnych urządzeń podgrzewających jest możliwość precyzyjnego dostosowania ich wydajności do bieżących potrzeb. W przygotowanej przez naszych specjalistów ofercie asortymentowej znajdą Państwo podgrzewacze o mocy zarówno kilku, jak i nawet kilkudziesięciu kilowatów. Pierwsza grupa obejmuje produkty, które sprawdzą się przede wszystkim wtedy, kiedy zapotrzebowanie na ciepłą wodę nie przekracza 2 litrów na minutę. Dlatego też takie urządzenia można znaleźć m.in. na działkach czy też w domkach letniskowych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu klientów niezwykle istotne są również niewielkie rozmiary podgrzewaczy elektrycznych. To właśnie dzięki temu bez żadnych problemów można zamontować je w małej kuchni lub łazience bez obaw o utratę cennego miejsca. Urządzenia te coraz częściej traktuje się także w kategoriach ciekawej alternatywy dla konwencjonalnych piecyków gazowych. Są one nie tylko praktyczniejsze, ale też bezpieczniejsze, co w niektórych przypadkach ma prawo okazać się wręcz kluczowe.

Nasz market budowlany to miejsce, w którym mogą Państwo liczyć na szeroki wybór asortymentu. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy kupujący zostali obsłużeni rzetelnie i kompleksowo. Współpraca z najlepszymi na rynku producentami pozwala nam zapewnić konkurencyjne ceny. Zachęcamy do kontaktu! Doświadczeni specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne oraz pomogą wybrać podgrzewacz, który spełni Państwa oczekiwania!