Formularz kontaktowy

Grzejniki, armatura grzejnikowa

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 85

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 85

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Grzejniki i akcesoria grzejnikowe - szeroki wybór

Choć nowoczesna instalacja c.o. składa się z wielu zależnych od siebie i współpracujących ze sobą elementów, to najważniejszymi z nich są oczywiście grzejniki. Obecnie klienci z pewnością nie mogą narzekać na brak interesujących propozycji. Znajdujące się w naszej ofercie produkty dostępne są w wielu wariantach – zarówno jeśli chodzi o moc maksymalną, jak i stylistkę. Na co zatem się zdecydować? Przed podjęciem decyzji zakupowej warto wziąć pod uwagę przede wszystkim to, w jakim pomieszczeniu urządzenie ma zostać zainstalowane. W salonach oraz pozostałych pokojach dziennych doskonale sprawdzą się grzejniki stalowe, które od lat cieszą się ogromną popularnością. Z doświadczenia wiemy, że klienci najchętniej stawiają na pionowe i cienkie kaloryfery z płaską płytą w stonowanej palecie barw. W łazienkach natomiast wciąż najczęściej instaluje się urządzenia w kształcie drabinki. Rozwiązanie to jest po prostu niezwykle praktyczne, ponieważ poza ogrzaniem pomieszczenia, dodatkowo umożliwia rozwieszenie i wysuszenie np. ręczników. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami oferty!

Armatura grzejnikowa

Nasza oferta asortymentowa ma charakter kompleksowy i została opracowana z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach, którym zależy na szybkim, a także łatwym dostępie do części zamiennych takich jak m.in. akcesoria grzejnikowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że specjalistyczne komponenty, do których w pierwszej kolejności należy zaliczyć stojaki, wieszaki, komplety uchwytów oraz odpowietrzniki, są szczególnie istotne podczas prac montażowych, naprawczych lub renowacyjnych. Wszyscy klienci znajdą u nas również głowice termostatyczne oraz zawory grzejnikowe, czyli elementy przeznaczone do precyzyjnego sterowania ustawieniami temperatury.

Nie zapominamy też o odbiorcach, którzy potrzebują systemowych rozwiązań w zakresie poprawienia estetyki posiadanych urządzeń. W tym przypadku wyjątkowo atrakcyjnie przedstawia się oferta dotycząca specjalistycznie zaprojektowanych osłonek. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami handlowymi. Zapewniamy, że nasza hurtownia budowlana to miejsce, w którym znajdziecie Państwo dokładnie to, czego potrzebujecie! Dzięki stale kontrolowanym i utrzymywanym na wysokim poziomie zaopatrzenia stanom magazynowym gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia.

Grzejniki CO - łazienkowe i inne

Dzięki ogromnemu doświadczeniu w branży możemy jednoznacznie stwierdzić, że naszym klientom najwięcej kłopotów sprawia wybór urządzeń grzewczych przeznaczonych do łazienek. Nie należy zapominać o tym, że są to zazwyczaj niewielkie pomieszczenia, w których panuje stale zwiększona wilgotność. Dlatego też odpowiednio dobrany kaloryfer powinien spełniać pewne kryteria. Jeżeli chodzi o grzejniki wodne, to w tej kategorii zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się produkty wykonane ze stali. Aby wyeliminować ewentualność pojawienia się ognisk korozji, warto zainwestować w stal malowaną lub chromowaną. Takie rozwiązanie – pomimo że nieco droższe – pozwala zredukować prawdopodobieństwo pojawienia się różnego rodzaju awarii do absolutnego minimum.

Co warte podkreślenia, kaloryfery stalowe można obecnie łączyć z instalacjami miedzianymi, aczkolwiek wymaga to dodatkowego wykorzystania teflonowych przekładek, które również oferuje nasz sklep budowlany. Aby zaoszczędzić jak najwięcej cennego miejsca, w łazienkach montowane są przede wszystkim tzw. drabinki, które poza pełnieniem swojej podstawowej funkcji, pozwalają także sprawnie wysuszyć ręczniki oraz ubrania.

Na rynku znaleźć można również grzejniki prostokątne, owalne, okrągłe albo o nieregularnych kształtach. Niektóre modele można ustawić na podłodze lub bezpośrednio przy wannie, tworząc w ten sposób efektowne ścianki działowe. W wyborze optymalnego rozwiązania z przyjemnością pomogą Państwu nasi doświadczeni pracownicy. Jesteśmy przekonani, że szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny oferowanych produktów zwrócą uwagę nawet najbardziej wymagających klientów.