Formularz kontaktowy

Farby do ścian i sufitów, grunty

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 185

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 185

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Farby akrylowe są wykonane z syntetycznych polimerów i płynnych żywic akrylowych. Produkowane są na bazie wody i mogą być stosowane na dowolnej powierzchni, w tym na papierze, płótnie, drewnie, metalu, kamieniu i niektórych tworzywach sztucznych. Mogą być stosowane zarówno do projektów wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Akrylowa farba do ścian OPTIMA to najbardziej wszechstronny rodzaj farby, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Nasze farby akrylowe mają wysoką odporność na blaknięcie lub odpryskiwanie (ponieważ są na bazie wody) – nie zawierają lotnych związków organicznych (LZO), które powodują zanieczyszczenie środowiska.

Ściany zewnętrzne są narażone na wszelkiego rodzaju warunki pogodowe, takie jak deszcz, śnieg i lód. Warunki te mogą spowodować poważne uszkodzenia ścian i sufitów domu. Farby hydrofobowe Easycare są przeznaczone do ochrony tych powierzchni przed uszkodzeniem przez wodę – to właśnie powód, dla którego jest to najlepszy wybór, jeśli chodzi o farbę do malowania sufitu w łazience.


Farby do ścian i sufitów – kolorowe pigmenty

Pigmenty to barwniki stosowane w farbach – to bardzo ważny składnik, który nadaje farbie kolor. Najpierw pigment należy wymieszać ze środkiem wiążącym, takim jak farba lateksowa lub farba akwarelowa. Spoiwo utrzymuje cząsteczki pigmentu na miejscu, zapobiegając ich osadzaniu się lub zlepianiu. Pigmenty zazwyczaj pochodzą ze źródeł naturalnych: minerałów, takich jak ochry czy ultramaryna lub materii organicznej, jak kora drzewa lub liście. Kolor pigmentu zależy od jego składu chemicznego i właściwości fizycznych, takich jak wielkość i kształt cząstek. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz między innymi:

 * pigment w kolorze brzoskwiniowym,

 * pigment w kolorze cytrynowym,

 * pigment w kolorze trawiastym (zielonym),

 * pigment w kolorze brunatnym.

Szeroki wybór farb i kolorów umożliwi Ci stworzenie wymarzonej przestrzeni.


Grunty do ścian i sufitów

Wybrałeś już odpowiedni kolor, który pasuje do Twoich mebli, zasłon i pozostałych dekoracji? Wyposażony w odpowiedni wałek możesz przystąpić do malowania. Ale czy na pewno? Powinieneś zacząć od nałożenia równomiernej warstwy gruntu, aby zakryć wszelkie niedoskonałości powierzchni ściany. Dopiero później, po wyschnięciu gruntu, można przejść do malowania, nakładając farbę – warstwa po warstwie.

W ofercie posiadamy szeroki wybór gruntów, które z łatwością poradzą sobie w tuszowaniu niedoskonałości, przygotowując powierzchnie do malowania. Znajdziesz tutaj:

 * grunty pod farby elewacyjne,

 * grunty pod powierzchnie silikatowo-silikonowe,

 * uniwersalne grunty bezbarwne.

Masz już grunty i farby, ale wciąż szukasz akcesoriów, dzięki którym pomalujesz wszystkie ściany i sufity w Twoim domu? W takim razie kliknij: https://www.remontibudowa.pl/farby-i-tynki/ i wybierz potrzebne narzędzia!