Formularz kontaktowy

System prowadzenia przewodów, odgromówka

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 254

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 254

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Rury elektroinstalacyjne

Rury elektroinstalacyjne to podstawowe elementy składające się na profesjonalny system prowadzenia przewodów. Rury dostępne są w różnych wariantach. W ofercie znajdują się przewody giętkie oraz sztywne. Ich głównym zadaniem jest ochrona i bezpieczne przeprowadzanie kabli. Sprzedawane przez nas rury elektroinstalacyjne są wytrzymałe, mocne i… wielofunkcyjne. Nadają się do montażu podtynkowego oraz natynkowego – są uniwersalne. Niezbędny jest również zakup odpowiednich złączek (w tym złączek kątowych), a także uchwytów zamykanych. Wówczas można powiedzieć, że ma się kompletny system prowadzenia przewodów i możliwe jest dokończenie prac związanych z rozprowadzeniem instalacji.


System odgromowy

Czym jest oferowany przez nas system odgromowy? To instalacja, którą montuje się na dachu. Jej głównym zadaniem, jak już wskazuje sama nazwa, jest zabezpieczanie budynku przed efektami wyładowań piorunów. Bezpieczeństwo domu podczas szalejącej burzy to absolutna podstawa, o którą powinien zadbać każdy gospodarz. W tym celu może zakupić niezbędne elementy instalacji w sklepie internetowym remontibudowa.pl. Słynna odgromówka działa bezawaryjnie. W bezpieczny sposób odprowadza prąd piorunowy do gruntu. Ochrona całego domu, jak i znajdujących się w nim sprzętów, będzie możliwa dzięki zakupowi i prawidłowej instalacji elementów systemu dostępnych w naszym sklepie:

 * uziomów kompletnych,
 * złączy,
 * uchwytów,
 * prętów do naciągu,
 * śrub,
 * zacisków,
 * puszek do złącza odgromowego.

Wyładowania atmosferyczne nie muszą stanowić zagrożenia – odgromówka ochroni przed pożarem, uszkodzeniem podłączonych do kontaktu sprzętów, a także przed niebezpiecznym pękaniem ścian.


System prowadzenia przewodów – co warto o nim wiedzieć?

To, że jest koniecznością i stanowi gwarancję bezpieczeństwa instalacji, to wiadome. System prowadzenia przewodów pełni ważną funkcję podczas prac remontowo-wykończeniowych, a każdy z jego elementów powinien być dobrany ze starannością i dbałością o jakość produktów. Przy robieniu zakupów w sklepie internetowym remontibudowa.pl warto pamiętać, że istnieją dwie metody przeprowadzania kabli – podtynkowa i natynkowa. Do obu stosuje się nieco inny system prowadzenia przewodów. Jeśli nie masz pewności, które elementy będą potrzebne, co wybrać, aby instalacja była kompletna, skonsultuj to ze swoją ekipą remontową. Dobry elektryk z pewnością doradzi, a nawet sporządzi listę zakupów zawierającą niezbędne produkty do zabezpieczenia kabli i przewodów.


Dobre mocowanie systemu prowadzenia przewodów

Nie bez znaczenia jest także to, w jaki sposób system jest przymocowany. Użyte uchwyty, zaciski i złącza muszą być dobrej jakości. Wszystkie tego typu produkty, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, spełniają to kryterium. Są wytrzymałe i świetnie sprawdzają się w swoich rolach. Warto dodać, że oferujemy konkurencyjne ceny i szybką wysyłkę kurierem. Część towarów dostępna jest wyłącznie z odbiorem własnym, ale nie dotyczy to elementów, z których składa się system prowadzenia przewodów. Te, wraz ze wszystkim, czego potrzebuje skuteczna odgromówka, powinny zostać wysłane w max. 48 h po dokonaniu zakupu i zaksięgowaniu płatności.