Formularz kontaktowy

Puszki instalacyjne, tablice, złącza

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 419

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 419

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Puszki podtynkowe i puszki natynkowe

Oferujemy różnego rodzaju puszki instalacyjne. Zadaniem tych niewielkich, zazwyczaj plastikowych urządzeń jest ochrona gniazdek oraz kabli. Maskują one złącza kabli i stanowią ich zabezpieczenie. Podstawowy podział to oczywiście puszki podtynkowe oraz natynkowe. Te pierwsze są wręcz niezbędne przy wykonywaniu instalacji elektrycznej w mieszkaniach i domach prywatnych, jak i budynkach publicznych. Dzięki szerokiemu wyborowi puszek, każdy znajdzie odpowiednią dla siebie. Co więcej – są one skonstruowane w taki sposób, że bez problemu można je umieścić pod warstwą tynku. Z kolei puszki natynkowe świetnie sprawdzą się w miejscach, w których aspekt estetyczny nie jest istotny, a mają jedynie pełnić swoje funkcje, czyli tworzyć zabezpieczenie dla przewodów. Montuje się je bezpośrednio na ścianie. Dzięki obecności puszek instalacyjnych każdy domownik i osoba przebywająca w pobliżu połączeń przewodów będzie bezpieczna – puszki chronią przed groźnym porażeniem prądem. Nie da się dobrze i profesjonalnie zainstalować przewodów bez użycia puszek instalacyjnych, czy to natynkowych, czy podtynkowych. Nie zwlekaj, zamów komplet puszek już dziś. Gwarantujemy wysoką jakość produktu w konkurencyjnej cenie.


Tablice licznikowe

W ofercie naszego sklepu znajdują się także tablice licznikowe. Urządzenia tego typu służą do montażu pod licznikami. Dostępne są tablice o białym odcieniu z szybką w kolorze dymnym. Oferujemy tablice 1-fazowe oraz 3-fazowe.


Niezbędne złącza

Kompletujesz materiały niezbędne do montażu instalacji elektrycznej? W naszym sklepie internetowym remontibudowa.pl zaopatrzysz się również w takie elementy, jak złącza. Bez nich nie można mówić o kompletnej instalacji. U nas dostaniesz wszystkie niezbędne produkty.


Mamy w ofercie najlepsze puszki instalacyjne

W ofercie naszego sklepu znajdują się puszki instalacyjne, tablice, złącza, listwy, zaciski, uchwyty, opaski – czyli wszystko to, co jest przydatne do poprawnego zamontowania instalacji elektrycznej. Zanim wybierzesz te odpowiednie do swoich potrzeb, porozmawiaj z elektrykiem, który będzie wykonywał całą pracę. Oferowane przez nas puszki są łatwe w montażu, a w razie awarii ułatwiają dostęp do przewodów. Zaletą puszek dostępnych na naszej stronie jest ich przystępna cena. Dzięki szerokiemu asortymentowi możesz mieć pewność, że w jednym sklepie zaopatrzysz się we wszelkie niezbędne akcesoria i elementy do montażu instalacji. Sprzedajemy puszki w różnych rozmiarach oraz różnych konfiguracjach. Kupując w sklepie remontibudowa.pl, oszczędzasz czas i pieniądze. W razie wątpliwości co do wyboru produktów nasi doświadczeni pracownicy służą pomocą i doradztwem.