Formularz kontaktowy

Osprzęt elektroinstalacyjny

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 491

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 491

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Podtynkowy i natynkowy osprzęt elektroinstalacyjny

W ciągłej sprzedaży znajdują się elektryczne gniazda oraz łączniki podtynkowe i natynkowe. Mamy modele pojedyncze i wielowejściowe, a także osprzęt elektroinstalacyjny o właściwościach wodoszczelnych wyposażone w specjalne klapki ochronne. Dzięki temu artykuły te zapewniają bezpieczną pracę w warunkach narażonych na pył, kurz oraz wilgoć. Wyroby zostały wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi standardami i normami bezpieczeństwa i jakości.

W katalogu są również wtyczki i przedłużacze przenośne. Oferowane akcesoria znajdują szerokie zastosowanie, zarówno na potrzeby budowlane, przemysłowe, jak i do domowego użytku. Dzięki swoim parametrom technicznym i funkcjonalności ten rodzaj osprzętu chętnie jest wykorzystywany w profesjonalnych warsztatach, halach produkcyjnych, terminalach magazynowo-logistycznych, lokalach gastronomicznych, klubach sportowych, teatrach i kinach.

Akcesoria elektroinstalacyjne - szeroki wybór wyposażenia pomieszczeń

W sprzedaży mamy kompletną gamę włączników światła. Wykorzystanie tego elektroinstalacyjnego osprzętu pozwala na nadanie poszczególnym elementom instalacji elektrycznej bardzo estetycznej formy. Oferujemy akcesoria od renomowanych producentów dostępne w wielu kształtach i kolorach.

W ofercie są również artykuły niezbędne do prawidłowego działania systemów zabezpieczeń, ostrzegawczych, dźwiękowych.  Jeżeli szukasz inteligentnych czujników czadu, bezprzewodowych dzwonków czy cyfrowych domofonów – znajdziesz to wszystko w sklepie remontibudowa.pl. Sprawdź ofertę i poznaj jakość naszych elektroinstalacyjnych akcesoriów!