Formularz kontaktowy

Ogrzewanie elektryczne, wentylatory

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 80

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 80

Strona:
  1. 1
  2. 2

Siatka Lista

Ogrzewanie elektryczne – czy ma same zalety?

Z opinii klientów sklepu remontibudowa.pl wynika, że ogrzewanie elektryczne to całkiem dobre rozwiązanie na ogrzanie mieszkania lub biura. Nie powinno to być co prawda jedynym, całorocznym źródłem ciepła, ale sprawdza się dość dobrze. Do zalet ogrzewania na prąd można zaliczyć z pewnością niski koszt zakupu właściwego urządzenia, a także duże bezpieczeństwo podczas użytkowania. Temperaturę przy ogrzewaniu elektrycznym z łatwością można zmieniać i dopasowywać do swoich aktualnych potrzeb. Wielu użytkowników ogrzewania elektrycznego uważa, że jest to rozwiązanie ekologiczne i my także zgadzamy się z tą opinią – znając ceny energii elektrycznej, łatwo przewidzieć, jaki będzie całkowity koszt ogrzania mieszkania poza sezonem.

Co szczególnie polecamy Twojej uwadze? Mamy duży wybór urządzeń grzewczych, dlatego przejrzenie całej kategorii będzie dobrym pomysłem. My stawiamy na następujące produkty grzewcze:

 * grzejnik olejowy – 2000 W, w kolorze szarym, 9-żebrowy;
 * termowentylator stojący – obowiązkowy element wielu studenckich mieszkań. Termowentylator posiada termostat oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem;
 * nagrzewnica elektryczna – urządzenie do zadań specjalnych. Ma możliwość regulacji mocy, pracuje cicho, ma wbudowany termostat;
 * grzejnik konwektorowy – jeden z najlepszych i często wybieranych przez klientów naszego sklepu modeli grzejników. Biały, imitujący tradycyjny grzejnik sprzęt. Ma zabezpieczenia przed przegrzaniem i radzi sobie doskonale z dogrzewaniem różnego rodzaju pomieszczeń. Jest łatwy w transporcie, dzięki wygodnej rączce;
 * termowentylator leżący – to połączenie dwóch urządzeń, ponieważ i grzeje, i chłodzi. Ma wbudowany zarówno termostat, jak i wentylator. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć dwa urządzenia w jednym i tym samym zaoszczędzić miejsce w niewielkim mieszkaniu. Maksymalna moc tego urządzenia to 2000 W. Ten produkt, jak i inne w tej kategorii, są dostępne „od ręki”.

Dzięki szybkiej wysyłce możesz cieszyć się nowym sprzętem za czterdzieści osiem godzin, dlatego nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia. W razie pytań – nasi eksperci chętnie doradzą, opowiedzą więcej na temat wybranych urządzeń i odpiszą na każdą wiadomość. Zadowolony i dobrze poinformowany klient to nasz priorytet, dlatego nie bój się pytać o szczegóły związane z naszym asortymentem. Działamy na rynku polskim od lat, a w naszej ofercie znajdują się wyłącznie dobrej jakości produkty.


Wentylatory – na upały i nie tylko

Mobilne wentylatory to prawdziwy ratunek w upalne dni. Można postawić je wszędzie tam, gdzie akurat się znajdujesz – w kuchni, w sypialni, w pokoju dziecięcym. Dzięki możliwości przenoszenia sprawdzają się w różnych miejscach. Oferujemy wentylatory biurkowe (to zdecydowanie bestsellery w okresie letnim) oraz wentylatory podłogowe z pilotem. Urządzenia te różnią się rozmiarami i mocą. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie model dla siebie i zapomni o przykrych skutkach upałów.