Formularz kontaktowy

Narzędzia pomiar., latarki, baterie, TV

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 303

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 303

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Nasz bestseller – miernik wilgotności

Jak już wiemy, narzędzia pomiarowe są różne. Wymieniliśmy kilka dostępnych urządzeń, ale nie wspomnieliśmy jeszcze o naszym absolutnym bestselerze, czyli mierniku wilgotności MD. To niewielkich rozmiarów sprzęt, który potrafi naprawdę ułatwić pracę z wybranymi materiałami, na przykład z drewnem. Jak to działa? Miernik bada poziom wilgotności drewna, ale nie tylko. Prawidłowo ocenia także wilgotność innych materiałów budowlanych (np. cegieł, gipsu itp.). Część prac związanych z remontem wymaga, aby materiały miały określoną wilgotność – to urządzenie wskazuje moment, w którym można kontynuować pracę i mieć pewność, że efekt nas usatysfakcjonuje, bo wszystkie zalecenia dotyczące poziomu wilgotności zostaną wypełnione. Nasi klienci docenili miernik wilgotności – dzięki niemu w kilka sekund wiedzą, z jakim stanem materiałów mają do czynienia.


Latarki – wybierz idealną dla siebie

Choć mogłoby się wydawać, że era latarek minęła i nikt ich już nie używa, bo ma funkcję latarki w smartfonie lub smartwatchu, to nic bardziej mylnego. Z analizy dokonywanych przez klientów naszego sklepu internetowego zakupów jasno wynika, że latarki wciąż są często zamawianym i pożądanym produktem. W naszej ofercie jest z czego wybierać. Przy zakupie zwróć uwagę na odległość i czas świecenia oraz moc światła. Nie bez znaczenia jest także rozmiar – pamiętaj, że kompaktową latarkę możesz mieć zawsze przy sobie!


Zaopatrz się w baterie

Z bateriami jest podobnie jak z latarką. Niby nikt ich już nie potrzebuje, ale jednak szybko znikają z naszych magazynów. Dobre baterie są potrzebne często każdego dnia. Choć rzeczywiście część sprzętów przeszła na zasilanie prądem, to wiele domowych urządzeń wciąż wymaga tradycyjnych baterii. Oferujemy baterie w różnych rozmiarach i kształtach. Dostaniesz u nas:

baterie paluszki AA alkaliczne,

baterie mikropaluszki AAA alkaliczne,

baterie guzikowe litowe,

akumulatory niklowo-metalowo-wodorkowe, które można ładować.


Anteny i inne akcesoria do TV

Pomimo popularności serwisów streamingowych dostęp do tradycyjnych kanałów telewizyjnych nadal jest potrzebny w wielu domach. Rozumiemy te potrzeby i odpowiadamy na nie, oferując naszym klientom szereg akcesoriów do telewizora oraz dobrej jakości anteny. U wielu osób dobrze sprawdza się antena pokojowa do TV. Odbiera ona sygnały od różnych nadajników, zapewnia stabilny zasięg i obraz (w tym Full HD). Antena pokojowa to nie tylko sprzęt, który dobrze działa, ale i również dobrze wygląda. Nie ma tu mowy o przestarzałych, dużych sprzętach, zajmujących ogromną ilość miejsca. W ofercie naszego sklepu internetowego remontibudowa.pl wszystkie anteny do TV (pokojowe) są minimalistyczne i estetycznie wykonane. Zachwycają także przystępną ceną. Warto pamiętać, że wszelkie produkty wysyłamy kurierem, dlatego, jeśli teraz zamówisz antenę TV, już pojutrze będziesz mógł cieszyć się jej zaletami w swoim domu.