Formularz kontaktowy

Przewody przyłączeniowe omyp, omy

Przewody przyłączeniowe omyp, omy

Podczas budowy obiektów mieszkalnych oraz przemysłowych trzeba zadbać o wiele istotnych z technicznego punktu widzenia kwestii. Jednym z najważniejszych zadań jest wykonanie wydajnej oraz bezpiecznej instalacji elektrycznej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Przewody przyłączeniowe OMY, a także OMYP, to elementy niezbędne do poprawnego przeprowadzania prac instalatorskich. Zapewniamy, że produkty dostępne w naszym sklepie internetowym to wyroby najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdują się tylko takie kable, które mają stosowne certyfikaty oraz atesty. Zadbaliśmy również o asortymentową różnorodność. Przewody OMY i OMYP dostępne są w wielu wariantach – zarówno jeżeli chodzi o długość, jak i wielkość średnicy oraz liczbę wykonanych z miedzi żył. Rodzaj kabli można także precyzyjne dostosować do przewidywanego obciążenia maksymalnego sieci, które uzależnione jest od rodzaju wykorzystywanego w budynku sprzętu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

OMY

Dostępne w naszym asortymencie najwyższej jakości przewody przyłączeniowe OMY to kable wielożyłowe, które zdecydowanie najczęściej służą do zasilania urządzeń o niewielkim poborze mocy. Z ich wykorzystaniem można zetknąć się m.in. w przypadku domów jednorodzinnych, a także obiektów biurowych. Kable OMY mają napięcie znamionowe 300 V/500 V i napięcie próby wynoszące 2 kV. Dostępne są zarówno w przekroju okrągłym, jak i płaskim, dzięki czemu czynności związane z zachowaniem porządku podczas układania oraz należytego przeprowadzenia późniejszej konserwacji nie muszą być taktowane w kategoriach żmudnego procesu.

OMYP

W przygotowanej przez naszych najlepszych fachowców ofercie znajdują się również kable przyłączeniowe OMYP. Z technicznego punktu widzenia są to mieszkaniowe przewody oponowe wyposażone w wielodrutowe żyły miedziane. W tym przypadku warstwę izolacji stanowi powłoka wykonana z polwinitu, która skutecznie zabezpiecza produkt przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi oraz oddziaływaniem czynników zewnętrznych. OMYP wyróżnia uniwersalne zastosowanie. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.