Formularz kontaktowy

Kable energetyczne yky, owy

Kable energetyczne yky, owy

Wszystkich wykonawców z branży budowlanej – zarówno osoby prywatne, jak i właścicieli firm – serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą asortymentową. Kable energetyczne typu YKY czy OWY to elementy niezbędne podczas realizacji każdej inwestycji. Bez względu na to, czy chodzi o budowę domu jednorodzinnego, obiektu przemysłowego czy nawet o remont mieszkania – wykonanie sprawnej i przede wszystkim bezpiecznej instalacji elektrycznej jest jednym z najważniejszych zadań. Bardzo zależało nam na tym, aby wszystkim zainteresowanym zapewnić jak największy wybór.

Nasz sklep to miejsce, w którym bez trudu da się znaleźć różnego rodzaju przewody energetyczne – od modeli podstawowych, po specjalistyczne. Jednymi z najciekawszych propozycji są właśnie modele YKY oraz OWY. Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do zapoznania się ze specyfikacjami technicznymi produktów. Zapewniamy sprawne doradztwo techniczne, a także szybką realizację złożonego zamówienia. Wszyscy nasi klienci mogą również liczyć na bardzo konkurencyjne warunki współpracy!

OWY

Oznaczane skrótem technicznym kable energetyczne OWY to nic innego jak oponowe przewody warsztatowe. Od rozwiązań konkurencyjnych różnią się one oczywiście budową. W tym przypadku miedziany rdzeń produktu został zabezpieczony warstwą izolacją wykonaną z trwałego i odpornego na ewentualne uszkodzenia mechaniczne tworzywa sztucznego, czyli polwinitu. Kabel OWY ma przekrój okrągły, a za jego pomocą można zasilać różnego rodzaju urządzenia przenośne – w tym również grzejne. Jedyne, o co należy zadbać, to pewność, że przewód nie będzie stykać się z gorącymi elementami.

YKY

W tej kategorii nasi klienci mogą również skorzystać z oferty dotyczącej kabli YKY. Są to przewody elektroenergetyczne wykorzystywane przede wszystkim na potrzeby budownictwa jednorodzinnego w celu podpięcia budynku do sieci. Rdzeń produktu wykonany jest z miedzi, a całość została zabezpieczona izolacją z polwinitu, co oczywiście bardzo korzystnie wpływa na trwałość oraz żywotność samego produktu. Warto zwrócić uwagę na praktyczny model YKY.