Formularz kontaktowy

Kable, przewody, przedłużacze

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 311

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 311

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Kable elektryczne – dwużyłowe i trzyżyłowe

Podczas wykonywania elektrycznej instalacji w mieszkaniu czy na hali produkcyjnej kluczową kwestią jest dobór odpowiedniego rodzaju kabli. Mogą one być jedno- lub wielożyłowe. W domowych warunkach zazwyczaj stosuje się przewody miedziane o przekroju dostosowanym do obciążenia obwodu i odpowiednio zabezpieczonego powłoką, tak aby chronić je np. przed zamoczeniem. Taka osłona zabezpiecza również instalację przed uszkodzeniami mechanicznymi, a użytkownika przed porażeniem prądem. W bogatej gamie produktów sklepu 3W Platforma Budowlany znajdziesz elektryczny kabel dwużyłowy i 3-żyłowy YDY, a także typu YKA i OWY.

Wybór właściwego artykułu stanowi bardzo ważną kwestię. Różne urządzenia AGD mają bowiem specyficzne wymagania dotyczące zasilania. Aby poprawnie pełniły swoje funkcje użytkowe, potrzebują one właściwego przewodu. Jeśli np. zastanawiasz się, jaki będzie najlepszy kabel do indukcji, pamiętaj, że zawsze zależy to od rodzaju zasilania, jakie wykorzystasz do urządzenia. Jeśli podłączasz sprzęt do instalacji 230 V, to powinien mieć on przekrój 3 × 4 mm2. Natomiast w przypadku, kiedy zdecydujesz się na zasilanie trójfazowe 400 V, zaleca się użyć żył 5×2,5 mm2.

Szukasz uniwersalnych i specjalistycznych artykułów do instalacji elektrycznej? W hurtowni internetowej remontibudowa.pl znajdziesz w jednym miejscu wysokiej jakości dwużyłowe i 3-żyłowe kable YDY renomowanych marek.

Przewody do instalacji elektrycznej

W tej grupie asortymentowej znajdziesz instalacyjny przewód 3-żyłowy YDY do zastosowania w domu oraz mieszkaniu. Doskonale sprawdzi się również w obiektach biurowych i lokalach handlowo-usługowych. Z powodzeniem można stosować zarówno podtynkowo, jak i natynkowo. Posiada jednodrutowe miedziane żyły wzmocnione dodatkowo izolacyjną powłoką z poliwinitu. Takie rozwiązanie sprawiają, że YDY jest bardzo wytrzymały i odporny na mechaniczne uszkodzenia. Z powodzeniem wykorzystasz go w pomieszczeniach suchych oraz o bardzo dużej wilgotności (np. w łazience czy kuchni). W katalogu mamy także inne przewody przyłączeniowe (m.in. OMY, OMYP, YKY, DY, LGY) przeznaczone do budowy elektrycznych instalacji wewnętrznych w różnych typach obiektów.

W ofercie marketu 3W Platforma Budowlany – oprócz kabli  dwużyłowych, 3-żyłowych czy do indukcji – znajdują się również wielogniazdowe elektryczne przewody zasilające o różnej długości umieszczone w specjalnym bębnie. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty. W razie potrzeby zawsze oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne!