Formularz kontaktowy

Elektryka

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 2978

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Ustaw kierunek rosnący

1-60 of 2978

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka Lista

Elementy instalacji elektrycznych

W katalogu hurtowni internetowej remontibudowa.pl znajdują się wszystkie elementy niezbędne do tego, aby instalacje i podłączenia elektryczne wykonać zgodnie z zasadami BHP. W tej kategorii zamówisz systemy mocowań w postaci rur na kable. W zależności od potrzeb możesz wybrać osłony elastyczne lub sztywne. Osprzęt obejmuje także szeroki wybór uniwersalnych i specjalistycznych elementów łączeniowo-montażowych: złączek, zacisków, obejm, uchwytów itp.  U nas kupisz solidne kanały, listwy i korytka, w których bezpiecznie schowasz przewody elektryczne.

Oferujemy również bogatą gamę natynkowych i podtynkowych puszek instalacyjnych w wersji pojedynczej, podwójnej i z wieloma gniazdkami. Te artykuły są wykonane w wysokogatunkowego tworzywa, co gwarantuje stabilne mocowanie w ścianie budynku.

Sprzedawane w sklepie 3W Platforma Budowlana elementy instalacji, w tym różnego rodzaju przewody i podłączenia, umożliwią przygotowanie zgodnie z konkretnymi warunkami technicznymi.

Gniazdka, łączniki i elektryczna aparatura

W ofercie internetowej hurtowni budowlanej remontibudowa.pl znajdziesz także gniazdka elektryczne stacjonarne i przenośne. Mamy modele wewnętrzne i zewnętrzne, z bolcem lub bez uziemienia. Dzięki różnym kształtom obudów i kolorom można je wkomponować i optymalnie dopasować do ściany. Do pomieszczeń, w których występuje duża wilgotność powietrza, polecamy montaż modeli hermetycznych, chroniących podłączenia, instalację i przewody przed zachlapaniem.

Sprzedajemy również nowoczesną aparaturę przeznaczoną do wykonywania specjalistycznych zadań. Oferta handlowa obejmuje urządzenia pomiarowe i przyrządy analityczne wykorzystywane na potrzeby elektrotechniczne i energetyczne.

Rozdzielnie i obudowy

W sklepie oferujemy wytrzymałe i łatwe w użytkowaniu elektryczne rozdzielnie tablicowe, szafkowe i skrzynkowe, które chronią użytkowników instalacji przed porażeniem prądem. Mamy modele podtynkowe, natynkowe, wolnostojące i hermetyczne wykonane w różnych klasach szczelności IP. Szeroki asortyment pozwala na wybór odpowiedniej wersji i dopasowanie do danego obiektu oraz rodzaju podłączeń.

Prezentowane produkty mają wielofunkcyjne zastosowanie i mogą być wykorzystane do instalacji w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obudowy w zależności od modelu wykonane są z wysokiej klasy metalu lub wzmocnionego tworzywa, zapewniając ochronę zgodną z wymogami stosownej normy PN-EN.

Sprzedajemy wyłącznie rozdzielnie elektryczne atestowane pochodzące od renomowanych dostawców. Jeżeli zatem poszukujesz rzetelnego dostawcy gniazdek, przewodów i innego elektroinstalacyjnego osprzętu, w tym różnych podłączeń – serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie 3W Platforma Budowlana!