Formularz kontaktowy

Cekol

CEKOL to marka, która od niemal trzech dekad wyznacza nowe standardy i trendy jeżeli chodzi o rynek chemii budowlanej – świadczy o tym chociażby słynne „cekolowanie”, które weszło już do powszechnego obiegu, jako synonim wygładzania ścian. Ideą, jaka przyświeca firmie jest zadowolenie klienta, a więc wychodzenie naprzeciw jego potrzebom – świadomość, że należy pielęgnować fundamenty sprawdzonych tradycji, ale także trzeba iść z duchem czasu.

Pomimo tego, że CEKOL swoją przygodę na rynku chemii budowlanej rozpoczynał od zapraw klejących, to tak naprawdę zyskał prawdziwą popularność i olbrzymie uznanie wśród klientów biznesowych oraz indywidualnych w momencie, w którym na półkach sklepowych zagościła Biała Gładź Szpachlowa CEKOL C-45. Przez niektórych określana nawet mianem „królowej gładzi szpachlowych” – stworzona na bazie białego gipsu naturalnego, nadająca się na różnego rodzaju podłoża, nadająca się do nakładania ręcznego i maszynowego. CEKOL jednak nie osiadł jednak na laurach – przez lata rozwijał formuły swoich produktów i technologie.

Obecnie w ofercie gdańskiej marki znajduje się ponad siedemdziesiąt różnych pozycji – każda o wysokim standardzie przygotowania z najlepszych, możliwych materiałów oraz łatwa w użyciu. Wszystkie produkowane są w Polsce – w trzech fabrykach – i sprawdzane pod okiem wybitnych specjalistów. Wybierając zatem CEKOL, wybiera się nie tylko jakość, ale i kompleksowe rozwiązania – różnorodność produktów pozwala bowiem na korzystanie z nich na etapie budowy, remontu, czy wykończenia wnętrz. Rozmaite gabaryty opakowań natomiast, pozwolą wybrać dogodną wielkość – w zależności od potrzeb.

Podobnie sprawa tyczy się indywidulanych preferencji, co do samych materiałów budowlanych – CEKOL oferuje gładzie gotowe i sypkie, gipsy szpachlowe, produkty do zabudów z płyt gipsowo-kartonowych, zaprawy uszczelniającej i klejące oraz wylewki, posadzki, grunty, kleje, a także produkty dekoracyjne, które postawią przysłowiową „kropkę nad i” podczas remontów. Niewątpliwie więc CEKOL to tak naprawdę doskonały wybór dla każdego, bowiem marka nie zamyka się na różne potrzeby, nie idzie jednotorowo, buduje swoją pozycję i siłę na sprawdzonych recepturach i technologiach, ale jednocześnie wie, jak ważny jest rozwój.

 

 

Wszystkie produkty

Szanowni Państwo, wkrótce w tym miejscu pojawią się nowe produkty. Pracujemy intensywnie dla Państwa nad rozszerzeniem oferty produktowej dostępnej przez Internet.